reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Trwam: 15 lat cudu eucharystycznego w Sokółce

dodano: 2023-09-30 12:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fundacja Lux Veritatis/Sanktuarium Najświętszego Sakramentu/satkurier.pl

TV Trwam „Jubileusz 15-lecia cudu eucharystycznego w Sokółce” W niedzielę, 1 października br. o godz. 11:00 w Sanktuarium Najświętszego Sakramentu przy Parafii Rzymskokatolickiej pod wezwaniem Świętego Antoniego Padewskiego w Sokółce odbędzie się uroczysta msza święta z okazji 15. rocznicy cudu eucharystycznego. Liturgii przy ołtarzu polowym przewodniczył będzie arcybiskup Józef Guzdka, metropolita białostocki. Transmisje z tego wydarzenia zapowiadają TV Trwam i Radio Maryja. Ponadto TV Trwam wyemituje tego samego dnia o godz. 10:40 program religijny „Sanktuarium Cudu Eucharystycznego w Sokółce”.

TV Trwam „Jubileusz 15-lecia cudu eucharystycznego w Sokółce”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 1 października br. o godzinie 10:40 TV Trwam pokaże program religijny „Sanktuarium Cudu Eucharystycznego w Sokółce”. W 2008 roku w kościele Świętego Antoniego Padewskiego w Sokółce doszło do wydarzenia eucharystycznego - przemiany konsekrowanego komunikantu. Dziś cząstka ciała pańskiego wystawiona jest do adoracji, a sanktuarium odwiedza wielu pielgrzymów (więcej tutaj i tutaj).

W niedzielę, 1 października br. o godzinie 11:00 w Sanktuarium Najświętszego Sakramentu przy Parafii Rzymskokatolickiej pod wezwaniem Świętego Antoniego Padewskiego w Sokółce odbędzie się uroczysta msza święta z okazji piętnastej rocznicy cudu eucharystycznego. Liturgii przy ołtarzu polowym przewodniczył będzie arcybiskup Józef Guzdka, metropolita białostocki. Transmisje z tego wydarzenia zapowiadają TV Trwam i Radio Maryja (więcej tutaj).

Ponadto tego dnia w sanktuarium zaplanowane zostały - w godzinach 13:00-18:00 wystawienie cząstki ciała pańskiego do publicznej adoracji (na ołtarzu głównym w kościele), o godzinie 14:30 „Różaniec”, o godzinie 15:00 „Koronka do Miłosierdzia Bożego” i o godzinie 17:30 „Nieszpory Eucharystyczne” (więcej tutaj).

„Jubileusz 15-lecia cudu eucharystycznego w Sokółce” - transmisja w niedzielę, 1 października 2023 roku o godz. 11:00 w TV Trwam i Radiu Maryja.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

469 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...