reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Sygnał Miłosierdzia 2023” w EWTN Polska

dodano: 2023-06-08 00:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fundacja Vide et Crede im. św. Jana Pawła II/satkurier.pl

EWTN Polska „Sygnał Miłosierdzia” W czwartek, 8 czerwca br. w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa, czyli w Boże Ciało, o godz. 19:30 w Centrum Turystyczno-Sportowym (CTS) w Nowej Rudzie Słupcu odbędzie się koncert uwielbieniowy „Sygnał Miłosierdzia”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Sygnał Miłosierdzia. Transmisję z tego wydarzenia zapowiada kanał EWTN Polska.

EWTN Polska „Sygnał Miłosierdzia”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, „Sygnał Miłosierdzia” to niezapomniana duchowa podróż poprzez piękno muzyki chrześcijańskiej. To wyjątkowy koncert plenerowy odbywający się w uroczystość Bożego Ciała w Nowej Rudzie Słupcu. Wydarzenie jest przepełnione modlitwą, uwielbieniem i pozytywną energią, które poprzez muzykę pozwolą doświadczyć bożej obecności w atmosferze pełnej nadziei miłości. Poprzez to wydarzenie wspierana jest wspólnota chrześcijańska, która pomimo wszelkich trudności społecznych posiada w sobie pasję, energię i radość. - Bądź obecny razem z nami by we wspólnym gronie odebrać „Sygnał Miłosierdzia” - zachęca nadawca.

W tegorocznej edycji Stowarzyszenie Sygnał Miłosierdzia wspiera promocję idei honorowego krwiodawstwa. Siły zostały połączone z oddziałem Klubu Honorowych Dawców Krwi Legion z Kłodzka. Podczas koncertu zostanie postawiony namiot, w którym można uzyskać informacje o tym, jak zostać honorowym dawcom krwi oraz zadeklarować udział w akcji przewidzianej dzień po koncercie.

Wydarzenie „Sygnał Miłosierdzia” dofinansowano z „Budżetu obywatelskiego” miasta Nowa Ruda, z budżetu powiatu kłodzkiego i z budżetu samorządu województwa dolnośląskiego.

„Sygnał Miłosierdzia 2023” - transmisja w czwartek, 8 czerwca 2023 roku o godz. 19:30 na kanale EWTN Polska.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 599 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...