reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

That's TV przywraca Jerry'ego Springera do telewizji

dodano: 2023-06-05 18:21
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com

That's TV Brytyjska stacja telewizyjna That's TV, nadawana bezpłatnie na całą Europę z satelity Astra 2G (28,2°E), ogłosiła, że będzie nadawać odcinki „The Jerry Springer Show” o godzinie 10:00 czasu brytyjskiego od poniedziałku, 5 czerwca br.. Będzie to hołd dla amerykańskiego gospodarza legendarnego talk-show, który zmarł w kwietniu.

The Jerry Springer Show
The Jerry Springer Show


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
That's TV zapewniła sobie prawa do emisji odcinków 24. sezonu tego kultowego programu.

„The Jerry Springer Show” był produkowany przez NBCUniversal Syndication Studios w latach 1991-2018 i stał się światowym fenomenem, emitowanym w ponad 40 krajach. W połowie lat 90. trzy tysiące Amerykanów dziennie dzwoniło, aby dostać się do programu, a do 1998 r. był to najlepiej oglądany dzienny talk-show w USA. Był jeszcze bardziej popularny niż „The Oprah Winfrey Show”.

Szef programingu That's TV, Kris Vaiksalu, powiedział, że Jerry Springer był ikoną telewizyjną i pionierem reality TV, pokazując prawdziwych ludzi i ich życie. Jerry był powszechnie chwalony jako gospodarz, ponieważ nie oceniał i miał dobry humor.

That's TV stara się nadawać programy telewizyjne definiujące epokę, a nie ma bardziej kultowego dziennego programu na świecie niż „The Jerry Springer Show”. Format był ostoją kultury popularnej przez 3 dekady. Jerry zostanie zapamiętany jako urodzona w Wielkiej Brytanii super gwiazda, która na nowo zdefiniowała telewizję.

Program nie był pokazywany na żadnym kanale w Wielkiej Brytanii od ponad 5 lat, chociaż powtórki nadal są nadawane za granicą. Telewizja That's TV dociera do brytyjskich widzów za pośrednictwem platform Sky UK, Freesat i Freeview. Pozostali widzowie w Europie znajdą stację na satelicie Astra 2G (28,2°E), tp. 97 (11,582 GHz, pol. H, SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S / QPSK).

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...