reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jambox: WTK HD, Fanklub TV HD i 4 stacje TVP w HD

dodano: 2023-06-04 23:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: forum.satkurier.pl (Mtv)/satkurier.pl

Jambox W ostatnich dniach oferta sieci Jambox, której operatorem jest SGT (Grupa Vectra), powiększyła się o kolejne kanały, takie jak WTK HD i Fanklub TV HD od Grupy WTK oraz Alfa TVP HD, TVP Seriale HD, TVP Rozrywka HD i TVP Historia HD z portfolio Telewizji Polskiej. Dodajmy, że abonenci sieci Jambox mieli już dostęp do stacji TVP Seriale, TVP Rozrywka i TVP Historia w standardowej rozdzielczości. Wersje SD i HD kanałów mają identyczne ramówki.

Jambox


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał WTK (jako Wielkopolska Telewizja Kablowa) rozpoczął nadawanie w 1996 roku. W 2018 roku uruchomiono wersję stacji w wysokiej rozdzielczości - WTK HD. Wersje SD i HD mają identyczne ramówki (więcej tutaj). WTK (SD/HD) to kanał o charakterze wyspecjalizowanym - informacyjno-publicystycznym. W ofercie stacji Grupy WTK widzowie znajdą programy informacyjne, publicystyczne, edukacyjne, dokumentalne i reportaże poświęcone Wielkopolsce, a także transmisje z wydarzeń sportowych. Kanał WTK HD w ofercie sieci Vectra dostępny jest na pozycji numer 609, w takich pakietach jak Na Start HD, Podstawowy, Korzystny, Start HD, Bogaty, Start Plus HD, Na Start Plus HD, Mikro HD, Mini HD, Wielotematyczny HD, Wielotematyczny Super HD i Wielotematyczny Mega HD.

Fanklub TV HD to kanał z portfolio Grupy WTK. W ofercie stacji widzowie znajdą transmisje z wydarzeń sportowych oraz programy programy publicystyczno-informacyjne o tematyce sportowej (więcej tutaj). Stacja rozpoczęła nadawanie w 2020 roku (więcej tutaj). Kanał Fanklub TV HD w ofercie sieci Jambox dostępny jest na pozycji numer 221, w pakietach Więcej Sportu Plus i Więcej Sportu HD.

TVP Seriale to kanał z portfolio Telewizji Polskiej. Stacja w standardowej rozdzielczości rozpoczęła nadawanie w 2010 roku. W ofercie kanału, zgodnie z nazwą, widzowie znajdą seriale fabularne. Stacja emituje także programy o kulisach seriali i filmy fabularne. W 2023 roku uruchomiono wersję kanału w wysokiej rozdzielczości (TVP Seriale HD) - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki (więcej tutaj). Kanał TVP Seriale HD w ofercie sieci Jambox dostępny jest na pozycji numer 243, w takich pakietach jak Smart, Korzystny, Optimum, Bogaty, Platinum, Wielotematyczny HD, Wielotematyczny Super HD i Wielotematyczny Mega HD.

TVP Rozrywka to stacja z portfolio Telewizji Polskiej. Kanał w standardowej rozdzielczości rozpoczął nadawanie w 2013 roku. Jak sama nazwa wskazuje, to stacja prezentująca szeroko rozumiane programy rozrywkowe. W ramówce widzowie znajdą koncerty, kabarety, teleturnieje, widowiska, programy kulinarne, magazyny popularnonaukowe, filmy i seriale. W 2022 roku uruchomiono wersję kanału w wysokiej rozdzielczości (TVP Rozrywka HD) - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki (więcej tutaj). Kanał TVP Rozrywka HD w ofercie sieci Jambox dostępny jest na pozycji numer 125, w takich pakietach jak Na Start HD, Podstawowy, Smart, Korzystny, Optimum, Start HD, Bogaty, Platinum, Start Plus HD, Na Start Plus HD, Mikro HD, Mini HD, Wielotematyczny HD, Wielotematyczny Super HD i Wielotematyczny Mega HD.

TVP Historia to kanał z portfolio Telewizji Polskiej. Stacja w standardowej rozdzielczości rozpoczęła nadawanie w 2007 roku. To kanał dokumentalny o szeroko pojętej tematyce historycznej. W ramówce widzowie znajdą magazyny, dokumenty, reportaże, filmy i seriale. W 2023 roku uruchomiono wersję kanału w wysokiej rozdzielczości (TVP Historia HD) - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki (więcej tutaj). Kanał TVP Historia HD w ofercie sieci Jambox dostępny jest na pozycji numer 126, w takich pakietach jak Na Start HD, Podstawowy, Smart, Korzystny, Optimum, Start HD, Bogaty, Platinum, Start Plus HD, Na Start Plus HD, Mikro HD, Mini HD, Wielotematyczny HD, Wielotematyczny Super HD i Wielotematyczny Mega HD.

Alfa TVP HD to kanał z portfolio Telewizji Polskiej. Stacja rozpoczęła nadawanie w 2022 roku. W ofercie kanału widzowie znajdą programy dla dzieci, w tym seriale fabularne i animowane. programy rozrywkowe, dokumentalne i popularnonaukowe (więcej tutaj). Kanał Alfa TVP HD w ofercie sieci Jambox dostępny jest na pozycji numer 288, w pakietach Podstawowym, Korzystnym i Bogatym.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie abonenci sieci Jambox zyskali dostęp do kanałów Espreso i TVP Nauka HD (więcej tutaj), a okresowo do stacji TVP 4K, która już zakończyła nadawanie (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 199 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...