reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Televio: 6 kanałów dla dzieci w otwartym oknie

dodano: 2023-06-01 17:39
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Televio

Televio Televio udostępnił swoim użytkownikom dodatkowe kanały z pakietu Premium, które subskrybenci będą mogli oglądać za darmo do końca czerwca br. W ofercie znajdują się popularne stacje dziecięce, jak CBeebies i Disney Junior.

Televio
Televio kanały dla dzieci


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Platforma telewizji internetowej Televio przygotowała specjalny prezent na Dzień Dziecka. Od 1 czerwca br. do pakietów Basic i Family dodane zostaną dodatkowe kanały dziecięce. Odbiorcy będą mogli się nimi cieszyć do końca miesiąca całkowicie za darmo.

Do pakietu Family trafią następujące stacje telewizyjne: CBeebies, Disney Junior, Disney XD. Natomiast w ofercie Basic, poza wymienionymi kanałami, zostaną dodane także stacje Disney Channel, Duck TV, Duck TV Plus, które znajdują się obecnie w pakiecie Family.

CBeebies – Kanał prezentuje na antenie inspirujące i bogate w wartościowe treści programy dla małych dzieci. W ramówce znaleźć można takie tytuły, jak „Blue”, „Łapkozaury” czy „Yakka Dee”.

Disney Channel – Stacja kieruje swoją ofertę do dzieci w wieku 6-15 lat. Na antenie prezentowane są popularne seriale animowane od Disneya, np. „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, „Sowi dom” czy „Wodogrzmoty Małe”.

Disney XD – Kanał skierowany do starszych dzieci, ale także do młodzieży. Emituje zarówno produkcje własne, jak i programy znane z kanału Disney Channel, w tym „Płazowyż” i „Ghostforce”.

Disney Junior – Stacja kieruje swój program do widzów w wieku przedszkolnym. Oferuje seriale animowane o tematyce edukacyjnej i rozrywkowej, takie jak „Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi”, „Klub przyjaciół Myszki Miki” i „Spidey i superkumple”.

Duck TV – Stacja skierowana głównie do najmłodszych widzów, którzy mogą tutaj znaleźć proste treści dostosowane do ich wieku, takie jak krótkie i kolorowe filmy animowane. Bajki nadawane są przez całą dobę.

Duck TV Plus – Stacja Duck TV Plus to kolorowa rozrywka i edukacja przeznaczona dla maluszków w wieku przedszkolnym. Kanał jest rozszerzeniem oferty programowej Duck TV.

Wymienione stacje dla dzieci będą dostępne za darmo w pakietach Basic i Family od 1 do 30 czerwca br.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...