reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Na ratunek ogrodom” 2 na kanale TVP HD

dodano: 2023-05-27 10:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP HD „Na ratunek ogrodom” W sobotę, 27 maja br. o godz. 11:45 na kanale TVP HD wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 2. sezonu polskiego programu „Na ratunek ogrodom”. Architektka krajobrazu Katarzyna Cichocka i jej ekipa pomagają rodzinom w aranżacji ich zaniedbanych ogródków i balkonów. Czy prowadzącej uda się zmienić zapomniane miejsca w zaczarowane ogrody? O tym widzowie przekonają się wkrótce.

TVP HD „Na ratunek ogrodom”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polacy kochają ogrody. Ich właściciele pragną zielonej przestrzeni do relaksu - czytania, grillowania z przyjaciółmi i odpoczywania.

Wizje uczestników jak korzystać z przydomowych ogrodów, tak jak i budżety, są różne. Niektórzy chcą uprawiać zioła lub warzywa. Innym ogródek czy taras ma służyć wyłącznie w celach rekreacyjnych. Z pomocą w aranżacji zielonej przestrzeni przychodzi architektka krajobrazu Katarzyna Cichocka. Jak zapowiada nadawca, prowadząca uwielbia otaczać się zielenią, kocha naturę i nie boi się wyzwań. Tych ostatnich w programie nie brakuje. Po raz kolejny wyrusza w Polskę, aby ratować ogrody, tarasy i balkony. Będą emocje, niespodzianki i spektakularne metamorfozy.

Jak czytamy w opisie, zadanie jednak nie jest łatwe. Metamorfoza trwa trzy dni i nieważne, czy jest do zagospodarowania duży ogród, czy niewielki taras. To prawdziwy wyścig z czasem i nieokiełznaną naturą. Każdy projekt to nowe, ekscytujące zadanie, do którego ekipa podchodzi z entuzjazmem i mnóstwem kreatywnych pomysłów. Katarzyna Cichocka, przeprowadzając metamorfozy, stara się uwzględnić potrzeby właścicieli ogrodu, wykorzystując wyposażenie, które już jest częścią aranżacji ogrodu. Efekt finalny zachwyca, o czy widzowie przekonają się już wkrótce (więcej tutaj).
 
Katarzyna Cichocka w programie „Na ratunek ogrodom”, foto: TVP
Katarzyna Cichocka w programie „Na ratunek ogrodom”, foto: TVP


„Na ratunek ogrodom” - sezon 2., emisja w soboty (od 27 maja 2023 roku) o godz. 11:45 w TVP HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...