reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

JOJ Svet może nadawać

dodano: 2023-05-25 18:48
autor: RO | źródło: parabola.cz

JOJ Rodzina kanałów tematycznych słowackiej grupy telewizyjnej JOJ Group powiększy się o kolejną pozycję. To będzie JOJ Svet. Zielone światło zostało już przyznane od słowackiego regulatora ds. usług medialnych RpMS (Rada pro mediální služby), który wniosek na ten projekt otrzymał 27 kwietnia br..

TV JOJ


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
JOJ Svet będzie nowym kanałem linearnym MAC TV s.r.o., operatora kanałów grupy JOJ. W planach jest nadawanie 24 godziny na dobę. Ramówka będzie się składać z tematycznych filmów dokumentalnych, seriali dokumentalnych, magazynów i innych treści tematycznych.

Struktura programu zostanie podzielona na bloki w takich kategoriach, jak przyroda, podróże, historia, zbrodnie, dochodzenia, tajemnice, kultura, nauka, technologia, styl życia, edukacja, sport, etc.

Ponadto nowy kanał ma reagować na specjalne rocznice i nieprzewidywalne wydarzenia.

Słowacka grupa telewizyjna JOJ składa się obecnie z kanału ogólnorozrywkowego JOJ, skierowanego do mężczyzn JOJ Plus, do kobiet WAU, do dzieci Jojko i Ťuki TV, do kinomanów JOJ Cinema, do fanów sportu JOJ Šport i informacji JOJ 24. W Czechach oferuje kanał JOJ Family, skupiony na własnej produkcji oraz starszych czeskich filmach i serialach. Oprócz tego jest właścicielem czeskich kanałów płatnych pod marką CS, a konkretniej filmowych CS Film i CS Horror oraz dokumentalnych CS History i CS Mystery.

 

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...