reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wystartował CNN Fast. Kiedy w Polsce?

dodano: 2023-05-25 15:26 | aktualizacja: 2023-05-25 21:26
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CNN/satkurier.pl

CNN Fast 23 maja br. CNN uruchomiło CNN Fast - nowy, bezpłatny kanał wspierany reklamami, dostępny wyłącznie w streamingu. CNN Fast oferuje widzom nowy sposób oglądania międzynarodowych treści CNN. Dostępny jest już w kilkunastu europejskich krajach. Kiedy zawita do Polski?

CNN Fast


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CNN Fast to kanał z wyselekcjonowanymi, krótkimi filmami, prezentującymi najważniejsze wydarzenia informacyjne, biznesowe, rozrywkowe, sportowe i ekologiczne z całego świata.

CNN Fast jest od 23 maja br. dostępny w kilkunastu europejskich krajach* na Rakuten TV, a od 24 maja w ramach LG Channels. Następnie w czerwcu br. trafi na platformę Samsung TV Plus.

W 2024 roku CNN Fast ma zostać udostępniony w większej liczbie krajów i platform, więc możliwe, że trafi również do Polski.

Korzystając z dynamicznej ramówki obejmującej krótkie, treściwe i wciągające materiały, CNN Fast jest przeznaczony dla młodszych odbiorców, którzy preferują krótsze treści. Dzięki historiom prezentowanym w filmikach trwających od 3 do 6 minut, nowy zwięzły i łatwo przyswajalny format ma sprawić, że widzowie będą na bieżąco z ważnymi wydarzeniami. Oprócz dotarcia do nowych odbiorców, CNN Fast zapewnia partnerom marki więcej możliwości dzięki nowym formatom reklamowym i możliwościom targetowania.

Uruchomienie nowego kanału opiera się na pracy, jaką CNN wykonała w przestrzeni connected TV z Rakuten TV, LG Channels i Samsung TV Plus, aby zróżnicować sposoby oglądania treści CNN. Treści dla CNN Fast są wybierane przez dziennikarzy CNN i zarządzane przy użyciu technologii Amagi.
 

- CNN Fast oferuje nowe i odmienne wrażenia użytkownika niż główny kanał CNN. Współpracując z uznanymi partnerami connected TV, gdzie już widzieliśmy znaczny sukces w zakresie treści CNN, jesteśmy teraz w stanie połączyć się z większą liczbą widzów i gospodarstw domowych za pośrednictwem urządzeń i formatów, z których już korzystają. To ekscytujące podejście, które daje widzom nowy sposób doświadczania renomowanego dziennikarstwa i opowiadania historii CNN - powiedział Humphrey Black, szef strategii dystrybucji w CNN International Commercial.


*Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania, Włochy


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

439 zł Więcej...