reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Viaplay Group rozszerza partnerstwo z Play

dodano: 2023-05-25 10:17
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Viaplay Group

Play Box TV Viaplay Group rozszerzyło długoterminową współpracę dystrybucyjną z operatorem telekomunikacyjnym Play. W ramach umowy dostęp do serwisu streamingowego Viaplay będzie częścią pakietów usług telewizyjnych znajdujących się w ofercie Play.

Play
Play Box TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Viaplay Group rozpoczęła współpracę zarówno z Play, jak i UPC Polska już w 2021 roku - w czasie, gdy platforma Viaplay została uruchomiona w Polsce. Połączenie Play i UPC Polska w kwietniu 2022 roku stanowiło impuls do zawarcia kompleksowego partnerstwa. W jego rezultacie treści znajdujące się w ofercie Viaplay będą bezpośrednio dostępne dla jeszcze większej liczby odbiorców w całej Polsce. Dostęp do Viaplay w ramach usług telewizyjnych Play obejmuje zarówno klientów wariantu Telewizja Nowej Generacji, łączącego ofertę telewizji z serwisami streamingowymi, jak i usługi Telewizja Max.
 

- Zawarcie nowej umowy z Play to bardzo pozytywna wiadomość zarówno dla obu firm, jak i dla naszych widzów. Pokazuje siłę oraz atrakcyjność oferty Viaplay w Polsce. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości rozrywki polskim odbiorcom, a zawarta umowa jeszcze bardziej ułatwi nowym i obecnym klientom korzystanie z treści, zarówno sportowych, jak i filmowo-serialowych, dostępnych na platformie Viaplay - powiedział Alexander Bastin, Group Chief Commercial Officer, Continental Europe and Baltics w Viaplay.

- Naszym priorytetem jako Play jest zapewnianie klientom wolności wyboru i dostępu do najlepszej jakości internetu, cyfrowej rozrywki i usług mobilnych w najkorzystniejszych ofertach. Nasza Telewizja Nowej Generacji to jedyne tego typu rozwiązanie na polskim rynku, które umożliwia klientom stworzenie własnego pakietu i dostęp do treści najwyższej jakości. Cieszymy się, że dzięki współpracy z Viaplay klienci Play mogą doświadczać najlepszej rozrywki, obejmującej zarówno sport, jak i filmy i seriale, w domu i poza domem - powiedział Mikkel Noesgaard, dyrektor ds. marketingu, członek zarządu Grupy Play.

Serwis streamingowy Viaplay jest dostępny w Polsce od sierpnia 2021 roku i do końca 2022 roku pozyskał 1,2 mln subskrybentów. Treści oferowane polskim widzom obejmują transmisje takich wydarzeń sportowych, jak wyścigi F1, mecze piłkarskie angielskiej Premier League, niemieckiej Bundesligi, Ligi Europy UEFA i Ligi Konferencji Europy UEFA, gale KSW, rozgrywki ligi hokejowej NHL, a także lokalne seriale i filmy Viaplay oraz produkcje z krajów nordyckich i treści międzynarodowe. W czerwcu premierę będzie miał serial dokumentalny „Materla. Lionheart” - pierwsza w 2023 roku polska produkcja lokalna Viaplay.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały TV w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...