reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Międzynarodowy kanał audio od Sky News

dodano: 2023-05-24 20:35
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

Sky News Sky News udostępnił wersję audio swojego kanału telewizyjnego słuchaczom w Wielkiej Brytanii i Irlandii oraz Stanach Zjednoczonych. Usługa jest dostępna na Tuneln - globalnej platformie streamingowej umożliwiającej słuchanie radia. W przeciwieństwie do swoich konkurentów, Sky News nie będzie dostępne w radiu cyfrowym DAB.

Sky News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Współpraca oznacza, że wielokrotnie nagradzane, nieprzerwane wiadomości Sky News są teraz dostępne dla odbiorców, gdy nie siedzą przed ekranem. Ponadto wzmacniają istniejącą ofertę audio Sky News, która obejmuje podcasty, komunikaty na żądanie dla inteligentnych głośników i treści informacyjne dla komercyjnych stacji radiowych.

Konkurenci GB News i Talk TV oferują również kanały audio ze swoich kanałów. GB News utworzyło nawet cyfrową stację radiową w DAB. W międzyczasie Talk TV stworzyło Talk Radio w sieci DAB i online.

Nowej usługi nie należy mylić ze Sky News Radio, które dostarcza serwisy informacyjne dla komercyjnych stacji radiowych.
 

Wiemy, że dźwięk jest coraz ważniejszy dla naszych odbiorców wiadomości. Ta współpraca audio z TuneIn oferuje odbiorcom Sky News kolejny sposób na dostęp do naszego wielokrotnie nagradzanego dziennikarstwa, utrzymując ich w kontakcie z tym, co się dzieje, gdziekolwiek się znajdują. Nasza bogata, wieloplatformowa oferta oznacza, że zaufane, bezstronne wiadomości są dostępne dla milionów ludzi na całym świecie, w dowolnym formacie, który najbardziej im odpowiada

- powiedział dyrektor generalny Tuneln UK, Fergus Mellon.


 

Źródło: rxtvinfo.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

299 zł Więcej...