reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Orange Romania i SPI International przedłużają umowę

dodano: 2023-05-22 14:37
autor: RO | źródło: digitaltveurope.com

SPI International Grupa Orange Romania, do której należą spółki Orange Romania i Orange Romania Communications, przedłużyła umowę z SPI International na dystrybucję kanałów telewizyjnych. Umowa dotyczy też transmisji na satelicie Hellas Sat 3 (39°E) do rumuńskich gospodarstw domowych.

Orange


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa, która rozpoczęła się pod koniec kwietnia 2023 roku, przewiduje dostęp do zróżnicowanego portfolio kanałów oferowanych przez SPI International w sieciach Orange Romania. Są to FilmBox, Filmbox Extra HD, FilmBox Premium, Filmbox Stars, FashionBox HD, Fast & Funbox HD, Fightbox HD, DIZI i Docubox HD.

Klienci Orange z dostępem do usługi przez satelitę Hellas Sat 3 (39°E) mogą również odbierać kanały FilmBox Premium i DIZI. Wszystkie są zaszyfrowane w Viaccess i VideoGuard.

Dzięki umowie z SPI International, Grupa Orange Romania kontynuuje rozszerzanie i dywersyfikację oferty stacji telewizyjnych dla swoich klientów.

Aby uzyskać dostęp do różnorodnych treści telewizyjnych Orange, klienci mogą wybrać usługi konwergentne Orange Love, które zawierają najszybszy Internet stacjonarny, mobilny Internet w sieci 5G i telewizję kablową za pośrednictwem jednego rachunku. W efekcie mają dostęp do specjalnych ofert na pakiety Orange Love, jak np. pakiet Fibră 500 i TV Esențial, który oferuje Internet stacjonarny przez światłowód z prędkością pobierania 480 Mb/s, 134 kanały telewizyjne, z których 47 jest w HD, Wi-Fi6 oraz opcję Orange Sport przez 2 miesiące w obniżonej cenie 11 lejów rumuńskich zamiast 52 lejów.

Źródło: digitaltveurope.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

599 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...