reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

freeSAT nadal w CryptoWorks z Thora

dodano: 2023-05-20 22:08 | aktualizacja: 2023-05-20 23:24
autor: RO | źródło: parabola.cz

freeSAT Oferta platformy satelitarnej freeSAT w Czechach i na Słowacji będzie również dostępna na kartach ICE w CryptoWorks z poziomu CAiD 0D97 nawet po zmianie częstotliwości kanałów. Slovak Telekom (ST) będzie obsługiwać simulcast dla abonentów freeSAT, której operatorem jest luksemburska firma M7 Group (CANAL+).

Freesat.cz
Freesat by skylink new 2023 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Slovak Telekom (ST) uzupełnił swoje systemy CA o CryptoWorks identyfikowany wartością CAiD 0D97. Pozwoli to odbierać przenoszone kanały nawet na starych (historycznych) modułach, które mogą zdeszyfrować transmisję tylko w starym (oryginalnym) CryptoWorks.

Nawet po załączeniu identyfikatora CAiD 0D97, niektóre kanały freeSAT będą odbierane tylko na nowszych modułach (Irdeto - CAiD 0653, Conax - CAiD 0B02). Są to kanały FilmBox Stars, JOJ Sport i Story4 CZ.

Obecnie trwa migracja kanałów freeSAT na nowe parametry.
Zmianie są objęte głównie czeskie i słowackie stacje publiczne i komercyjne. Abonenci, którzy korzystają z usługi freeSAT przez satelity Thor (0,8°W), muszą zaktualizować swoje odbiorniki najpóźniej do początku czerwca, kiedy nadawanie ze starych parametrów dobiegnie końca. Ponowne wyszukiwanie muszą przeprowadzić tylko posiadacze własnych urządzeń. Odbiorniki certyfikowane zaktualizują się automatycznie dzięki wbudowanej funkcji FastScan.

Nowe parametry kanałów freeSAT w Czechach i na Słowacji podaliśmy w publikacji Duże zmiany w platformie freeSAT z 17 maja 2023.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...