reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

ACE likwiduje największy serwis piracki w Hiszpanii

dodano: 2023-05-19 11:01 | aktualizacja: 2023-05-19 11:23
autor: Dr. Hack | źródło: ACE

AtomoHD logo piractwo streaming ACE 360px Koalicja antypiracka - Sojusz na rzecz Kreatywności i Rozrywki - Alliance for Creativity and Entertainment (ACE) potwierdziła, że ​​zamknęła AtomoHD - największą, nielegalną usługę streamingową i torrentów w Hiszpanii. Przejęto ponad 60 domen.

ACE
ACE Alliance for Creativity no longer 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
AtomoHD został uruchomiony w 2020 roku przez grupę osób, z których część była wcześniej skazana w Hiszpanii za naruszenie własności intelektualnej i unikanie sprawiedliwości, a potem uciekła do Andory.

AtomoHD umożliwił użytkownikom nielegalny streaming i pobieranie treści z biblioteki VoD zawierającej ponad 13 000 filmów i 4500 seriali telewizyjnych w języku hiszpańskim i innych językach. Pirackie treści mają wpływ na wszystkich członków ACE.

Od momentu powstania witryna zarejestrowała 235 mln odwiedzających, średnio 9,7 mln wizyt miesięcznie i 484 tys. unikalnych użytkowników.

90 proc. ruchu internetowego pochodziło z Hiszpanii, a następnie ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec i Francji. AtomoHD działało za pośrednictwem 60 domen internetowych, w tym m.in.:

atomohd.nl, atomohd.care, atomixhq.xyz, atomixhq.club, atomohd.vip, atomohd.win, atomohd.vet, atomohd.yt, atomohd.ninja, atomohd.surf, atomohd.fans, atomohd.love, atomtt. com, atomohd.tw

- To zamknięcie stanowi kolejne wielkie zwycięstwo ACE nad nielegalnymi dystrybutorami treści

- oświadczył Jan van Voorn, wiceprezes wykonawczy i szef Global Content Protection w Motion Picture Association oraz szef ACE.

- Coraz bardziej oczywiste jest, że główni piraccy operatorzy, tacy jak AtomoHD, nie są odporni na działania egzekucyjne ACE.


Domeny są przenoszone do ACE i zostaną przekierowane na stronę „Oglądaj legalnie” na stronie internetowej ACE.

Źródło: alliance4creativity.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...