reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Magdalena Drohomirecka pełni obowiązki dyrektora TVP3

dodano: 2023-04-28 10:41
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVP

TVP3 Od 27 kwietnia br. Magdalena Drohomirecka pełni obowiązki dyrektora TVP3. Od wielu lat związana jest z Telewizją Polską. Przez ponad 12 lat prowadziła serwis informacyjny „Kronika” w TVP3 Kraków, a następnie m.in. program publicystyczny „Tematy dnia”.

TVP
TVP3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do 2017 roku Magdalena Drohomirecka była szefową działu programów informacyjnych w TVP3 Kraków. Od 2017 roku związana z TVP3. W czerwcu 2022 roku dołączyła do grona gospodarzy „Klubu Trójki” w Programie III Polskiego Radia. Prowadzi także „Debatę dnia” oraz autorską audycję „Dziedzictwo współczesności” w Polskim Radiu 24. W Radiu Kraków jest autorką audycji „Po co nam historia”.

Magdalena Drohomirecka jest absolwentką historii na Uniwersytecie Jagiellońskim, dziennikarką, publicystką, reportażystką, laureatką wielu nagród dziennikarskich.

Dotychczas obowiązki dyrektora TVP3 pełnił szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, Jarosław Olechowski. Został on jednak odwołany przez zarząd TVP.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

719 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...