reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Warner Bros. Discovery z umową w Uzbekistanie

dodano: 2023-04-26 20:28
autor: RO | źródło: broadbandtvnews/uzdtv.uz

Discovery i UzDigital TV w Uzbekistanie Warner Bros. Discovery i UzDigital TV ogłosiły zawarcie ekskluzywnej umowy w Uzbekistanie. Jej przedmiotem jest dystrybucja kanałów Discovery, CNN, Eurosport, Discovery Science i Animal Planet w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T, a także w sieci kablowej i IPTV.

UzDigital TV
UzDigital TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki umowie abonenci UzDigital TV będą mogli oglądać ciekawe treści z zakresu faktów, stylu życia i sportu, które znajdują się w portfolio WBD. Kanały trafiły do różnych pakietów podstawowych i rozszerzonych.
 

- Z przyjemnością ogłaszamy naszą wyłączną współpracę z UzDigital TV. Ta umowa oznacza początek silnej obecności na rynku dla WBD wraz z naszym partnerem. UzDigital TV jest jednym z wiodących dostawców usług telewizji cyfrowej w Uzbekistanie i jesteśmy zadowoleni, że jego abonenci mogą teraz cieszyć się doskonałymi treściami z naszego portfolio kanałów linearnych

- mówi menedżer Warner Bros. Discovery ds. dystrybucji i rozwoju biznesu cyfrowego w regionie Nowej Europy Wschodniej, Alexander Florea.

Założona w 2009 r. firma UzDigital TV jest wiodącym dostawcą telewizji cyfrowej w Uzbekistanie. Spółka powstała przy pełnym udziale organów państwowych. Operator z powodzeniem rozbudował swoją sieć we wszystkich regionach Uzbekistanu.

W ramach wyłącznego partnerstwa UzDigital TV wzywa operatorów w Republice Uzbekistanu do retransmisji kanałów Discovery, CNN, Eurosport, Discovery Science i Animal Planet po zawarciu odpowiedniej umowy licencyjnej z UzDigital TV.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 229 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...