reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraińska sieć Volia z kanałami TVP

dodano: 2023-04-11 16:35
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

Volia Kanały TVP Polonia, TVP Info i TVP World trafiły do oferty sieci Volia - jednego z największych dostawców telewizji kablowej i internetowej w Ukrainie. Z kolei od 5 kwietnia TVP Kultura 2 jest dostępny na Litwie za pośrednictwem drugiego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej.

kanały TVP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja Polska dynamicznie rozszerza dostępność swoich kanałów na rynkach zagranicznych, w szczególności za wschodnią granicą.

W kwietniu do oferty ukraińskiej sieci kablowej Volia dołączony został TVP World. Anglojęzyczny kanał Telewizji Polskiej jest też dostępny u innych operatorów kablowych, takich jak: TV Club Media, MMDS TV, OTT Ukraina, Omega TV i Osnova TV. Od lutego ukraińscy widzowie mogą też śledzić programy TVP Polonia i TVP Info.

Oferta programowa TVP jest stale rozwijana w krajach nadbałtyckich.

Obecnie na Łotwie, w sieciach kablowych dostępny jest kanał TVP Polonia, a niedawno zostały tam zarejestrowane również TVP Info, TVP Wilno, TVP World i Belsat TV. Natomiast na Litwie, poza wymienionymi wyżej kanałami, można też oglądać TVP Historia 2 i TVP Kultura 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

339 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...