reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W Ukrainie startuje kanał Army TV dla wojska

dodano: 2023-03-24 20:39 | aktualizacja: 2023-03-27 11:01
autor: RO | źródło: nrada.gov.ua/detector.media

Army TV Centralne Studio Telewizyjno-Radiowe Ministerstwa Obrony Ukrainy uruchomi kanał telewizyjny Army TV. Główny pomysłodawca projektu, Iłarion Pawliuk, chce nawiązać do popularnego formatu Discovery Military. Ukraiński regulator przyznał na ten projekt licencję ważną 10 lat. Army TV będzie oferowany drogą satelitarną.

Valentyn Ogirenko / REUTERS
Ukraina


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Chcemy zrobić nowoczesny format informacyjny z udziałem zwykłych żołnierzy ze strefy walk. Analityka i lekka dawka codziennych wydarzeń. Rozwiejemy mity związane z wojną, porozmawiamy o tym, jak żyją wyludnione miasta, zażartujemy z wojskiem, jak oni żartują oraz będziemy rozwiewać rosyjską propagandę. Chcemy rozmawiać o wydarzeniach, które przeszły do historii - mówi Iłarion Pawliuk, ceniony ukraiński dokumentalista i reżyser.

Na potrzeby Army TV opracowywane są autorskie programy informacyjne i analityczne. Stacja ma również nadawać projekcje filmowe oraz szeroki wybór reportaży i utworów muzycznych. Kanał będzie tworzony dla wojska i o wojsku. Jego grupą docelową mają być także rodziny, krewni, przyjaciele wojskowych, a także wszyscy, którzy potencjalnie mogą wstąpić w szeregi Sił Zbrojnych Ukrainy. Wszystkie treści mają być zrozumiałe dla ludności cywilnej.

Army TV z najpopularniejszych satelitów w Ukrainie? Są dwa - Astra 4A (4,8°E) lub Amos 3/7 (4°W).

Ukraińska Narodowa Rada ds. telewizji i radia podaje, że wielu operatorów wyraziło zainteresowanie włączeniem kanału do swoich ofert. Oznacza to, że będzie dostępny nie tylko z satelity, ale także w kablu.

Źródło: nrada.gov.ua  detector.media 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...