reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Sukces jest kobietą” - nowa seria w TVP Kobieta

dodano: 2023-03-16 11:27
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: TVP

TVP Kobieta W poniedziałek, 20 marca o godz. 17:25 TVP Kobieta zaprasza na 1. odcinek nowej serii „Sukces jest kobietą”. Przez kolejnych 9 tygodni prezentowane będą historie wyjątkowych kobiet, Polek, które sukces zawdzięczają swojej wiedzy, przedsiębiorczości, inteligencji i wytrwałości.

„Sukces jest kobietą” w TVP Kobieta
Sukces jest kobietą TVP Kobieta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Twórcy opowiedzą o kobietach, które od lat wytrwale pracują, cieszą się wysoką pozycją, ale nie przestają wyznaczać sobie kolejnych celów, inspirując też innych do podejmowania nowych wyzwań. Widzowie zobaczą codzienność kobiet, którym mimo licznych obowiązków zawodowych udaje się znaleźć czas na rozwijanie swoich pasji i pielęgnowanie więzi rodzinnych. Bohaterki to przedstawicielki różnych dziedzin. Wszystkie udowadniają, że dzięki zdobytej wiedzy, pasji oraz konsekwencji w działaniu i dążeniu do celu można osiągnąć trwały, życiowy sukces.

W pierwszym odcinku swoją historię opowie Ranita Sobańska - projektantka mody, przez lata dyrektor kreatywna jednej z marek odzieżowych. W swoim dorobku ma m.in. kolekcje dla polskich olimpijczyków. Prowadzi również własną markę, którą zamierza rozszerzyć na rynki międzynarodowe.

Bohaterki drugiego odcinka, Monika Żochowska i Ewa Dudzic, stworzyły innowacyjny produkt - rękawicę, która zmywa makijaż tylko przy użyciu wody. Założona przez nie firma jako pierwsza na świecie specjalizuje się w stosowaniu mikrowłókien w kosmetyce.

Marta Małecka, bohaterka odcinka trzeciego, wcześnie doszła do stanowiska dyrektor zarządzającej i członka zarządu różnych międzynarodowych spółek, a potem zainwestowała czas i pieniądze w swoje własne firmy. Założyła fundację, która wspiera broniącą swej niepodległości Ukrainę.

„Sukces jest kobietą” – premierowe odcinki w poniedziałki, od 20 marca o godz. 17:25 w TVP Kobieta.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 229 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...