reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-06-10 - 2023-06-11

Wyścigi F1 w niemieckim Sport1 (FTA)

dodano: 2023-03-04 21:42 | aktualizacja: 2023-03-04 22:25
autor: RO | źródło: Sport1/DF

Sport1 Formuła 1 Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów F1 na krótko przed rozpoczęciem sezonu. Niemiecki Sky przez długi czas nie mógł znaleźć partnera do pokazywania wyścigów Formuły 1 w bezpłatnej telewizji. W ostatniej chwili zrobił pierwszy krok wydając sublicencję dla Sport1. Ostatnio pisaliśmy, że komercyjny RTL Deutschland zdecydował się nie zawierać nowej umowy, mimo że przez wiele lat był wiodącym nadawcą F1 w Niemczech.

Sport1 Formuła 1
Sport1 Formuła 1


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ekskluzywne transmisje na żywo w Niemczech będą pokazywane w Sky DE i powiązanym serwisie streamingowym WOW. Sport1 wyemituje skróty najważniejszych wydarzeń przez cały sezon 2023.

Umowa sublicencji ze Sky obejmuje również najważniejsze skróty ze wszystkich wyścigów Formuły 1 dla wszystkich transmisji online Sport1, począwszy od 2. godziny po zakończeniu wyścigu, a także nowy magazyn F1 w tradycyjnej telewizji FTA, prowadzony przez byłego eksperta RTL, Christiana Danner i komentatora Sport1, Petera Kohl.

Magazyn „Sky F1 Highlights – präsentiert vom AvD” będzie regularnie pokazywany w niedzielne wieczory, ale pierwszą edycję godzinnego formatu z podsumowaniem wyścigu otwierającego w Bahrajnie będzie można zobaczyć w najbliższy poniedziałek, 6 marca 2023 r. o godzinie 20:15.

Sport1 jest nadawany przez multipleks BetaDigital z satelity Astra 1M (19,2°E) - tp. 104 (12,480 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK). Przekaz jest w kompresji wideo MPEG-2 i rozdzielczości SD bez szyfrowania (FTA).
 

Formuła 1 rozpędza Sport1! Chcielibyśmy podziękować Sky za realizację tej współpracy i wszyscy razem czekamy na rozpoczęcie sezonu w ten weekend

- powiedział dyrektor generalny Sport1 GmbH, Olaf Schröder.

Dzięki Sport1 znaleźliśmy partnera, który nie tylko pokaże Formułę 1 przez cały sezon w regularnych podsumowaniach najważniejszych wydarzeń oraz w innych programach w bezpłatnej telewizji, ale także zintegruje wyścigi ze swoimi platformami cyfrowymi. Dzięki połączeniu różnych kanałów i form dystrybucji zainspirujemy ze Sport1 jeszcze więcej ludzi w Niemczech do tego ekscytującego sportu

- powiedział starszy wiceprezes ds. praw sportowych i komercjalizacji w Sky Deutschland, Hans Gabbe.


Źródło: digitalfernsehen.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Motosport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

439 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 229 zł Więcej...