reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Płatność spojrzeniem PayEye już w 110 punktach w Polsce

dodano: 2023-03-02 21:23
autor: Jerzy Kruczek | źródło: PayEye

PayEye Wrocławska firma PayEye zaoferowała technologię pozwalającą na płatności spojrzeniem w restauracji Azia Restaurants w warszawskim centrum handlowym Westfield Arkadia. W efekcie PayEye jest już dostępny w 110 punktach w Polsce, w tym 107 punktach we Wrocławiu, dwóch w Warszawie i jednym w Poznaniu.

PayEye
PayEye


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Azia Restaurants to kolejne miejsce w Polsce i pierwsza restauracja w Warszawie, w której za zamówienie będzie można zapłacić spojrzeniem. AZIA Concept to jedyna i unikalna na skalę Polski restauracja, gdzie na powierzchni ok. 1200 m2 spotykają się smaki i aromaty kuchni Dalekiego Wschodu. Żeby skorzystać z płatności spojrzeniem od PayEye, wystarczy pobrać dedykowaną, darmową aplikację, założyć konto, zrobić selfie i podpiąć swoją kartę płatniczą.
 

– Ogromnie się cieszymy, że jesteśmy pierwszą restauracją w Warszawie, w której klienci za swój posiłek mogą zapłacić jednym spojrzeniem. To na pewno wyróżni nas na lokalnym rynku i ułatwi realizacje płatności. Jestem przekonana, że dzięki temu odwiedzą nas nowe osoby, które będą ciekawe nie tylko pysznej azjatyckiej kuchni, ale też będą chciały przetestować płatności spojrzeniem – komentuje Magdalena Skorupka Jackowska, managerka Azia Restaurants.

– Rok 2023 to kolejny bardzo ważny etap dla naszego rozwoju. Cieszymy się, że do współpracy z nami dołączają kolejni partnerzy, z którymi wspólnie realizujemy nasz projekt i wspólnie sprawiamy, że płatności stają się jeszcze wygodniejsze i bezpieczniejsze. Takie miejsca jak Azia Resturants są dla nas szczególnie ważne, bo to właśnie z takimi partnerami już wkrótce pokazywać będziemy światu naszą technologię opartą na naszym najnowszym multifunkcyjnym urządzeniu eyePOS 3, na którym realizować będzie można nie tylko transakcje biometryczne, ale również te standardowe kartowe czy zbliżeniowe – dodaje Daniel Jarząb, prezes zarządu PayEye.

Obecnie PayEye bardzo mocno stawia na ekspansję.
Innowacyjna technologia pojawiła się już wcześniej w Warszawie m.in. w wybranych salonach Komputronik oraz w Muzeum Pieniądza NBP, w którym można nie tylko przetestować płatności spojrzeniem, ale też zobaczyć pierwsze historyczne już dziś biometryczne terminale płatnicze PayEye.

PayEye to unikalna technologia pozwalająca na nowoczesne płatności biometryczne.
Wraz z nową aplikacją oraz udoskonalonym terminalem eyePOS 2.0, umożliwia realizację transakcji płatniczych z wykorzystaniem fuzji biometrii oka i twarzy. Dzięki temu idąc na zakupy nie ma potrzeby wyjmowania gotówki, telefonu lub portfela - płatność zrealizujemy szybko i wygodnie jednym spojrzeniem. Wystarczy pobrać aplikację PayEye, dzięki której jej użytkownicy mogą w wygodny i bezpieczny sposób zatwierdzać płatności w sklepach stacjonarnych i jeszcze w tym kwartale również w sklepach e-commerce.

PayEye w dalszym ciągu pracuje nad rozwojem terminali eyePOS 3.0, które już niebawem będą obsługiwać płatności biometryczne, zbliżeniowe i tradycyjne. Równocześnie spółka otworzyła biuro w Dubaju i właśnie zarejestrowała spółkę w USA.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - UŻYWANY

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

499 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...