reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Radio Zet solidarne z Ukrainą

dodano: 2023-02-23 23:32 | aktualizacja: 2023-02-24 01:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eurozet

Radio ZET W piątek, 24 lutego br. temat 1. rocznicy wybuchu wojny w Ukrainie zdominuje ramówkę Radia Zet (Eurozet/Agora). Specjalna oprawa, dodatkowe rozmowy z politykami, wydłużone „Wiadomości Radia Zet”, goście z Ukrainy i relacje korespondentów z różnych miejsc na świecie. Pojawią się dodatkowe wydania programu „Gość Radia Zet”. Punktualnie o godz. 8:45 na antenie Radia Zet, podobnie jak w innych stacjach części komercyjnych nadawców radiowych: Grupy Radiowej Agory (Agora), Eurozetu, Grupy RMF (Bauer Media Group) i Grupy Time (Grupa ZPR Media), zabrzmi utwór „Give Peace a Chance” Johna Lennona.

Radio ZET
Radio ZET


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zmienił się świat rok po wybuchu brutalnej wojny w Ukrainie? Jaką rolę w konflikcie odgrywa Polska? Co z bezpieczeństwem międzynarodowym? Czy grozi nam eskalacja konfliktu i jakie są perspektywy pokojowe? Na te i inne pytania w piątek, 24 lutego br. będą szukać odpowiedzi dziennikarze Radia Zet i ich goście (więcej tutaj).

W pierwszą rocznicę wybuchu wojny Rosji z Ukrainą Radio Zet wprowadzi specjalną oprawę dźwiękową. Na antenie stacji pojawią się dodatkowe wydania programu „Gość Radia Zet”, nadawane w godzinach 7:02, 8:02 i 17:02 (więcej tutaj). Zostaną wydłużone „Wiadomości Radia Zet” oraz wprowadzone dodatkowe wydania serwisów informacyjnych w „połówkach” godzin od godziny 5:00 do godziny 19:00. W programie będzie można usłyszeć specjalne relacje korespondentów z Kijowa, Waszyngtonu, Londynu, Brukseli, Berlina, Tallina i strefy przygranicznej. Zostaną również zaprezentowane wyniki przygotowanego badania opinii publicznej związanego kwestią ukraińską. W tym dniu w „Wiadomościach Radia Zet” będzie można usłyszeć głosy ukraińskich dziennikarzy mieszkających w Polsce - Ołeny Babakovej i Żeni Klimakina (więcej tutaj).

Punktualnie o godzinie 8:45 na antenie Radia Zet, podobnie jak w innych stacjach komercyjnych nadawców radiowych: Grupy Eurozet, Grupy Radiowej Agory, Grupy RMF i Time, zabrzmi utwór „Give Peace a Chance” Johna Lennona. To symboliczny wyraz solidarności z Ukraińcami, zmagającymi się z wojną z Rosją (więcej tutaj).
 
Beata Lubecka jest prowadzącą program „Gość Radia Zet”, foto: Eurozet
Beata Lubecka jest prowadzącą program „Gość Radia Zet”, foto: Eurozet
Bogdan Rymanowski jest prowadzącym program „Gość Radia Zet”, foto: Eurozet
Bogdan Rymanowski jest prowadzącym program „Gość Radia Zet”, foto: Eurozet


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...