reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały ProSiebenSat.1 pozostaną w SD na Astra

dodano: 2023-02-22 16:54 | aktualizacja: 2023-02-22 21:15
autor: RO | źródło: SES

ProSieben Sat 1 i Kabel Eins Seven.One Entertainment Group, spółka zależna ProSiebenSat.1 Media i luksemburski operator satelitarny SES przedłużają swoją współpracę. Na podstawie wieloletniej umowy, wszystkie niemieckie kanały ProSiebenSat.1 mogą nadal być bezpłatnie odbierane z satelitów Astra na pozycji  19,2°E.

ProSiebenSat.1


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przedłużona umowa obejmuje emisję SD kanałów ProSieben, SAT.1, Kabel Eins, sixx, SAT.1 GOLD, ProSieben MAXX, Kabel Eins Doku oraz regionalne okna programowe SAT.1 dla Bawarii i Nadrenii Północnej-Westfalii. Wszystkie transmisje pozostaną FTA w jakości SD.

Nicole Agudo Berbel, dyrektor zarządzająca i dyrektor ds. dystrybucji Seven.One Entertainment Group powiedziała, że nowa umowa na transponder pozwala zaoferować kompleksowe opcje odbioru wszystkich kanałów ProSiebenSat.1 droga satelitarną i zapewnić duży zasięg reklamodawcom. Idealna współpraca z SES otwiera widzom, stacjom telewizyjnym i dużym formatom rozrywkowym wszystkie możliwości do odbioru liniowego. To nie tylko emisja w standardowej rozdzielczości SD, ale także w HD (dla platform HD+ i Sky DE) i UHD.
 

Pogłębiamy naszą współpracę dzięki wieloletniej umowie z Seven.One Entertainment Group. Zróżnicowane i powszechnie popularny asortyment kanałów i programów grupy jest istotnym elementem naszej oferty telewizyjnej, która dociera do 17 mln gospodarstw domowych w Niemczech. Nasi użytkownicy korzystają z niesamowitej różnorodności programów niemieckojęzycznych i międzynarodowych. Dzieje się tak dlatego, że zdecydowanie większość kanałów można odbierać bezpłatnie przez satelitę

- podkreśla dyrektor zarządzający oddziałem SES Germany, Christoph Mühleib.
Seven.One Entertainment Group koncentruje się na niemieckojęzycznej działalności rozrywkowej swojej macierzystej spółki ProSiebenSat.1 Media. Główne działania firmy obejmują obsługę ponad 15 kanałów telewizyjnych, dystrybucję kilku ofert cyfrowych, produkcję treści filmowych i telewizyjnych oraz marketing tych usług i produktów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...