reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Z miłości do muzyki - walentynki z RMF Classic+

dodano: 2023-02-14 01:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bauer Media Group

RMF Classic+ Specjalne walentynkowe audycje w RMF Classic+ Piosenki Filmowe i RMF Classic+ Ballady prowadzone przez Kingę Nygę-Chwalińską i Roberta Bojanowskiego oraz specjalna oferta cenowa na zakup lub przedłużenie dostępu do platformy radiowej RMF Classic+ (Bauer Media Group). Z miłości do słuchaczy oraz muzyki filmowej („Najpiękniejsza muzyka filmowa”) stacja przygotowała specjalne propozycje na wtorek, 14 lutego br., czyli Dzień Zakochanych.

Grupa RMF
RMF Classic+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W RMF Classic+ w aplikacji oraz na platformie codziennie od poniedziałku do piątku od 13:00 do 16:00 subskrybenci mogą wybrać audycję, której chcą wysłuchać. Są one nadawane bez reklam równolegle do streamu głównej anteny - do wyboru: RMF Classic+ Muzyka Filmowa, RMF Classic+ Muzyka Klasyczna, RMF Classic+ Piosenki Filmowe i RMF Classic+ Ballady. To właśnie w dwóch ostatnich audycjach słuchacze usłyszą utwory przepełnione miłością, a specjalne programy poprowadzą Kinga Nyga-Chwalińska (RMF Classic+ Piosenki Filmowe) (więcej tutaj) i Robert Bojanowski (RMF Classic+ Ballady). Start punktualnie o godzinie 13:00, a powtórka - jak zawsze - o godzinie 20.00. Dodatkowo słuchacze będą mogli wrócić do specjalnych programów w wersji podcastów przez kolejne 30 dni (więcej tutaj).

- Bez kartek, serduszek i pluszowych misiów, za to z piosenkami, które, ostrzegam, mogą wywołać gęsią skórkę - zapowiada swoją audycję w RMF Classic+ Piosenki Filmowe Kina Nyga-Chwalińska. - Nie zabraknie kultowych ballad - takich jak „My Heart Will Go On” autorstwa Jamesa Hornera i Willa Jenningsa czy „(Everything I Do) I Do It For You”  Bryana Adamsa. Sięgniemy również po utwory, które z dystansem i przymrużeniem oka opowiadają o uczuciach. Na naszej playliście pojawią się m.in.: Sixpence None the Richer z utworem „Kiss me”, John Paul Young i jego optymistyczne „Love is in the air”, będzie zmysłowe „Crazy in love” w interpretacji  Emeli Sandé And The Bryan Ferry Orchestra i mroczne „Better love” Hoziera. Zakochani czy single - to bez znaczenia, słuchając wtorkowej audycji „Piosenki filmowe” w RMF Classic+ wszyscy będziemy czuć wzruszenie, radość i tęsknotę - dodaje.


Z kolei Robert Bojanowski obiecuje:

- Będzie nastrojowo, miłośnie - tak jak powinno być w Święto Zakochanych. To będą cudowne, muzyczne walentynki w RMF Classic+. Usłyszmy cudowne „I will always love you”, będzie można przytulić swoją walentynkę przy Lady Pank i popatrzeć sobie w oczy słuchając Adele. Do usłyszenia 14 lutego w RMF Classic+ Ballady.


Z miłości do muzyki dla subskrybentów została także przygotowana specjalna oferta na zakup dostępu do platformy radiowej RMF Classic+ na 3, 6 i 12 miesięcy. Pierwotne ceny zostały obniżone o 30 proc. (więcej tutaj)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

639 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...