reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wszystkie wymiary rozrywki wiosną w TVN

dodano: 2023-02-02 18:27 | aktualizacja: 2023-02-06 11:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN wiosna Wiosną br. kanał TVN poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Kto to wie?” (sezon 1.), „Azja Express” (sezon 5.), „Ugotowani w parach” (sezon 14.), „MasterChef Junior” (sezon 8.), „Kuchenne rewolucje” (sezon 26.), „Kuba Wojewódzki” (sezon 41.), „Milionerzy” (sezon 23.), „Chyłka - Oskarżenie” (sezon 6.), „Skazana” (sezon 2.), „Mój agent” (sezon 1.), „Na Wspólnej” i „Sekrety życia” (sezon 1.).

TVN wiosna


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wiosna 2023 roku w ofercie kanału TVN:

Jak zapowiada nadawca, wraz z wiosną nadchodzi nowa oferta programowa stacji TVN, której przyświeca idea dostarczania widzom wielowymiarowej rozrywki. Na antenie TVN pojawią się nowości, ale nie zabraknie również kontynuacji znanych produkcji. Pojawią się seriale, programy lifestyle’owe, rozrywka, reality show, teleturnieje i filmy. Z myślą o różnych modelach zaangażowania widzów, TVN wzmocni w nadchodzącym sezonie pasma dzienne, wzbogacając je premierami.

- Cieszymy się, że primetime’owe formaty w TVN mają tak dużą i lojalną widownię mimo ogromnej konkurencji. Nie zapominamy jednak o odbiorcach, którym telewizja towarzyszy w ciągu dnia - na wiosnę stawiamy  przede wszystkim na wzmocnienie pasm dziennych. Naszym priorytetem jest tworzenie kompleksowej i wielowymiarowej oferty programowej

-  podkreśla Lidia Kazen, dyrektorka kanału TVN.


Wiosną br. Dorota Wellman zaprosi widzów do zupełnie nowej gry telewizyjnej i wspólnej zabawy bez wychodzenia z domu. „Kto to wie?” to program, w którym prowadząca połączy się wirtualnie z uczestnikami i sprawdzi, jak dobrze znają opinie Polaków. W każdym z odcinków widzowie poznają czterech zawodników, którzy zmierzą się w czterech rundach, obstawiając odpowiedzi na pytania, jakich udzielili ankietowani. W finale najlepszy z nich ma szanse na wygranie do 20 tysięcy złotych. „Kto to wie?” po raz pierwszy pojawi się na antenie TVN w poniedziałek, 27 lutego br. - program emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 16:20.

Jak zapowiada nadawca, wiosna br. przyniesie także gratkę dla fanów przygód - w TVN wystartuje bowiem nowa edycja programu „Azja Express”. Tym razem trasa wyścigu będzie przebiegała przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan - od Stambułu, gdzie Europa spotyka się z Azją, przez malownicze plaże Morza Egejskiego, bezdroża Kaukazu, ubogie postsowieckie miasteczka, pustynię uzbecką, aż po Taszkient. W tę trasę wyruszy osiem par. Wśród nich znajdą się: Dorota i Czesław Mozilowie, Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie, Oliwia i Krystian Pestowie, Renata Jusis „Reni Jusis” i Remigiusz Dorawa, Adam i Dariusz Zdrójkowscy, Paulina Krupińska i Izabela Połeć, Wojciech Łozowski „Łozo” i Bartosz Kochanek, a także Angelika i Łukasz Trochonowiczowie. Losy śmiałków widzowie będą mogli śledzić od 4 marca br. w każdą sobotę o godzinie 20:00 (więcej tutaj).

Wiosną br. na antenę powróci z premierowymi odcinkami kulinarne widowisko „Ugotowani”.
Program zaskoczy jednak odświeżoną formułą. Mowa o „Ugotowanych w parach”: w każdym odcinku trzy dwuosobowe zespoły popiszą się w kuchni, aby podbić serca pozostałych uczestników i wygrać główną nagrodę. Kamery programu zawitają w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Białymstoku, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Lublinie, Katowicach i Bydgoszczy, aby „wybrać najzdolniejsze i najbardziej charyzmatyczne gotujące duety”. Na zwycięzców, oprócz satysfakcji, czeka gotówka. „Ugotowani w parach” zagoszczą na antenie w środowe wieczory - premiera pierwszego odcinka odbędzie się 1 marca br. o godzinie 21:35 (więcej tutaj i tutaj).

To jednak nie koniec kulinarnej rywalizacji.
Na wiosnę na antenę z kolejnym sezonem pojawi się również „MasterChef Junior”. Po raz ósmy młodzi kucharze staną przed takimi wyzwaniami, jak przygotowanie pierogów, dań z ryb czy żeberek. Towarzyszyć im będą Anna Starmach, Michel Moran oraz Tomasz Jakubiak. W programie nie zabraknie również gości specjalnych - z młodymi kucharzami spotkają się m.in. Sara Egwu-James, Magdalena Gessler czy Adam Zdrójkowski z tatą Dariuszem . Na zwycięzcę ósmej edycji widowiska czekają statuetka „MasterChefa Juniora”, czek na 15 tysięcy złotych oraz nagroda specjalna: 35 tysięcy złotych od sponsora programu i warsztaty kulinarne. Pierwszy odcinek ósmej edycji programu „MasterChef Junior” zagości na antenie w niedzielę, 5 marca br. o godzinie 20:00 (więcej tutaj).

Dla fanów programów kulinarnych nadawca przygotował również premierowe odcinki „Kuchennych rewolucji”.
Magdalena Gessler po raz dwudziesty szósty wyruszy w podróż po kraju - odwiedzi tym razem m.in. Kraków, Biedrusko, Mielec, Wrocław, Witnicę, Komorniki czy Grodzisk Wielkopolski. Pierwszy odcinek dwudziestego szóstego sezonu „Kuchennych rewolucji” pojawi się na antenie w czwartek, 2 marca br. o godzinie 21:35 (więcej tutaj).

Wtorkowe wieczory ponownie będą należeć do Kuby Wojewódzkiego.
W pierwszym odcinku nowej serii programu „Kuba Wojewódzki” jego gospodarz zaprosi na swoją kanapę wokalistkę Roksanę Węgiel „Roxie”. Co zdradzi mu idolka młodzieży w Polsce? Tego widzowie dowiedzą się we wtorek, 7 marca br. o godzinie 22:00 (więcej tutaj).

Wiosną br. na antenie z premierowymi odcinkami pojawią się również „Milionerzy”.
Hubert Urbański znów sprawdzi wiedzę Polaków, aby znaleźć osobę, której wręczy czek na jeden milion złotych. W nowej serii teleturnieju nie zabraknie także okolicznościowych odcinków specjalnych z udziałem gwiazd, które powalczą o to, aby przekazać na cel charytatywny jak największą kwotę. „Milionerów” śledzić będzie można od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 (więcej tutaj).

Na antenie TVN pojawią się również seriale.
Tej wiosny widzowie kolejny raz spotkają się z Joanną Chyłką, która stanie przed prawniczym wyzwaniem. Śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa czterech chłopców zostaje wznowione, gdy okazuje się, że jedna z ofiar żyje. Prawniczka ma podjąć się obrony skazanego za te zbrodnie. Czy jej klient okaże się niewinny? Premierowy odcinek serialu „Chyłka - Oskarżenie” wyemitowany zostanie w poniedziałek, 27 lutego br. o godzinie 21:35 (więcej tutaj).

Widzowie doczekają się także kontynuacji „Skazanej”.
Choć grana przez Agatę Kuleszę Alicja Mazur robiła wszystko, by wyrwać się z piekła więzienia, będzie zmuszona do niego wrócić, a także uratować od niego swoją córkę Hannę. W obsadzie, oprócz aktorów z pierwszej serii, pojawią się także Wiktoria Gorodeckaja, Olga Rayska, Adam Woronowicz, Jacek Beler i Konrad Eleryk. Druga seria serialu Player Original „Skazana” zadebiutuje na antenie TVN w kwietniu br. Telewizyjny debiut kontynuacji losów Alicji Mazur poprzedzi premierę w serwisie VOD Player „Pati”, czyli spin-offu „Skazanej” (więcej tutaj).

Serialową propozycją wiosennej ramówki będzie również „Mój agent”.
Polska wersja francuskiej produkcji opowiada o kulisach pracy w agencji aktorskiej. W każdym odcinku „Mojego agenta” gościnnie wystąpi inna gwiazda, która zagra samą siebie. W pierwszym sezonie będą to Marta Żmuda Trzebiatowska, Magdalena Boczarska, Magdalena Cielecka, Danuta Stenka, Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski, Jerzy Stuhr, Maciej Stuhr i Tomasz Karolak. Pierwszy odcinek pojawi się na antenie TVN w marcu br., tuż po emisji finału drugiego sezonu w Playerze. - Tym razem, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom widzów i testując nowy model rozwiązań, stacja postanowiła szybciej pokazać szerokiej widowni najmłodszą produkcję pod marką Player Original - informuje nadawca.

W nowej ofercie programowej nie zabraknie również miejsca na kontynuację serialu „Na Wspólnej”.
Produkcja obchodziła właśnie swoje dwudziestolecie, ale - jak zapewnia nadawca - nie zwalnia tempa i szykuje dla swoich widzów wiele niespodzianek . Do obsady dołączą nowe osoby, ale nie zabraknie też powrotów dawno niewidzianych bohaterów. „Na Wspólnej” jak zwykle gościć będzie na antenie od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:15 (więcej tutaj).

W nadchodzącej ofercie programowej nie zabraknie premier z gatunku docu-scripted.
Na antenie zadebiutują „Sekrety życia” - serial skupiony na problemach zwykłych ludzi, którego akcja dzieje się na siłowni. Każdy odcinek opowiada jedną historię, której kanwą są codzienne problemy i proza życia klientów klubu fitness. Niebagatelną rolę w produkcji mają postaci trenerów personalnych, którzy służą swoim podopiecznym nie tylko profesjonalną radą, ale również wysłuchują zwierzeń, łagodzą konflikty czy rozsądzają spory. Pierwszy odcinek „Sekretów życia” pojawi się w TVN w poniedziałek, 27 lutego br., a format emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 16:55.
 
Magdalena Gessler na grafice promującej program „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Gessler na grafice promującej program „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Oskarżenie”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Oskarżenie”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Boczarska w serialu „Mój agent”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Boczarska w serialu „Mój agent”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Daria Ładocha w programie „Azja Express”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Daria Ładocha w programie „Azja Express”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Michel Moran, Sara Egwu-James, Tomasz Jakubiak i Anna Starmach w programie „MasterChef Junior”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Michel Moran, Sara Egwu-James, Tomasz Jakubiak i Anna Starmach w programie „MasterChef Junior”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Kazimierz Mazur i Małgorzata Socha w serialu „Na Wspólnej”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Kazimierz Mazur i Małgorzata Socha w serialu „Na Wspólnej”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 719 zł Więcej...