Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO BP Ekstraklasy w 4K:Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok. Transmisje live z WTA World Tour Lyon tylko w CANAL+. Spotkanie Premier League: Chelsea vs Fulham tylko w Viaplay.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok[mecz ze względu na opady śniegu zacznie się o 21:00]
Komentarz: Bartosz Gleń, Remigiusz Jezierski CANAL+ Family
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Płock - Warta Poznań [mecz przełożono ze względu na opady śniegu]
Komentarz: Paweł Glamowski, Adam Szała CANAL+ Sport
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Płock - Warta Poznań [mecz przełożono ze względu na opady śniegu]
Komentarz: Paweł Glamowski, Adam Szała
01:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Boston Celtics - Phoenix Suns
Komentarz: Artur Kwiatkowski CANAL+ Sport 2
13:00 Tenis: WTA World Tour, Lyon: 1/4 finału
Komentarz: Maciej Zaręba
15:00 Tenis: WTA World Tour, Lyon: 1/4 finału
Komentarz: Bartosz Ignacik
17:30 Tenis: WTA World Tour, Lyon: 1/4 finału
Komentarz: Żelisław Żyżyński
19:30 Tenis: WTA World Tour, Lyon: 1/4 finału
Komentarz: Żelisław Żyżyński CANAL+ Sport 3
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Płock - Warta Poznań [mecz przełożono ze względu na opady śniegu]
Komentarz: Paweł Glamowski, Adam Szała
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok[mecz ze względu na opady śniegu zacznie się o 21:00]
Komentarz: Bartosz Gleń, Remigiusz Jezierski Eleven Sports 1
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Athletic Club - Cadiz CF
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda Eleven Sports 4
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Athletic Club - Cadiz CF
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda Eurosport 1
14:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Toblach: Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen: Konkurs mieszany
18:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen: Kwalifikacje
20:00 Snooker: German Masters: Dzień 3 Eurosport 2
13:00 Kolarstwo szosowe: Tour of Saudi Arabia: Etap 5
20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: Roleski Grupa Azoty Tarnów - Developres Bella Dolina Rzeszów Polsat Sport Extra
12:30 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16: Vitor Goncalves Felipe/Renato Lima de Carvalho -Bartosz Łosiak/Michał Bryl
15:45 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16: Zawody
03:00 (pt/so) Boks: Gala, Glendale: Liam Wilson - Emanuel Navarrete
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera Viaplay
12:00 Bilard: World Pool Championship: 2. runda
Komentarz: Piotr Garboliński, Dawid Brzeziński
18:00 Bilard: World Pool Championship: 2. runda
Komentarz: Piotr Garboliński, Dawid Brzeziński