reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Challenge testuje naziemnie w Irlandii

dodano: 2023-01-29 11:46
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

Challenge TV Brytyjski kanał pokazujący teleturnieje z dawnych lat Challenge od 1 lutego br. będzie dostępny na naziemnej telewizji cyfrowej Saorview w Irlandii. Stacja pokazuje znane z brytyjskiej telewizji teleturnieje „Bullseye”, „The Chase” czy „Who Wants To Be A Millionaire”.

Saorview
Saorview


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Emisja jest planowana na pozycji nr 8, która jest obecnie testowana przed oficjalnym startem. Dla stacji zostanie wykorzystana pojemność multipleksu 2, w którym jest dostępny Sky News Ireland.

Challenge wystartował jako płatny kanał telewizji satelitarnej Sky w latach 90-tych. Był nadawany analogowo w systemie PAL z satelitów Astra 19,2°E (zaszyfrowany w VideoCrypt), dzieląc transponder z nieszyfrowanym kanałem sprzedającym wycieczki TV Travel Shop. Emisja całodobowa była prowadzona tylko cyfrowo z pozycji Astra 28,2°E i oczywiście zaszyfrowana w VideoGuard. W 2012 roku Challenge stał się kanałem darmowym.

Aktualnie na satelicie Astra 2E (28,2°E) są dostępne dwie wersje Challenge z tą samą ofertą programową, ale różnym blokiem reklamowym - odpowiednio dla Wielkiej Brytanii i Irlandii. Emisja jest w wiązce na całą Europę w FTA.

Źródło: rxtvinfo.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...