reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wielki sukces RETRO Music Television

dodano: 2023-01-14 20:13
autor: RO | źródło: parabola.cz

Retro Music TV W 2022 roku stacja RETRO Music Television osiągnęła największy udział wśród kanałów muzycznych w Czechach, osiągając 29,7% oglądalności w grupie docelowej 15-69 lat. Kanał specjalizuje się w największych hitach i informacjach muzycznych od lat 60-tych minionego stulecia. Jego popularność stale rośnie od ostatnich 5 lat.

Retromusic.cz
Retro Music Television czechy mux dvb-t2 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
RETRO Music Television cieszy się największą popularnością wśród widzów w Pradze. Pod względem udziału w widowni 15-69 lat może pochwalić się bezkonkurencyjnym wynikiem 65,15%. W samej stolicy średni udział kanału wynosi 1,4%, natomiast pod względem krajowym - 0,28%. To dobre wyniki, uwzględniając wszystkie stacje telewizyjne nadawane w Czechach.

Od 11 lat stacja oferuje swoim widzom unikalną grafikę z panelem opisowym, w ramach którego wykorzystuje przestrzeń między formatami 4:3 a 16:9 do wyświetlania informacji o aktualnie odtwarzanym wykonawcy, jego biografii, zbiorze nagranych utworów, ciekawostki z życia czy logo z wydanego albumu.
 

Jesteśmy dumni, że nasza oryginalna koncepcja, którą wymyśliliśmy jako pierwsi w Europie za sprawą RETRO Music Television, stała się tak popularna wśród widzów na przestrzeni lat, że została ściągnięta przez inne stacje muzyczne. Jednak, jak dobrze wiedzą nasi widzowie, oryginał jest tylko jeden. Ponadto mogę obiecać dalsze ulepszenia informacji na antenie w tym roku, więc na pewno jest na co czekać

- mówi dyrektor i współwłaściciel RETRO Music Television, Tomáš Fuxa.


RETRO Music Television ma zasięg w całych Czechach dzięki naziemnej telewizji DVB-T2 i platformie satelitarnej Skylink. Ponadto jest dystrybuowany w sieciach kablowych i IPTV.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

660 zł Więcej...