reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Orange TV od 22 lutego bez 4 kanałów AXN i 2 kanałów BBC

dodano: 2022-12-29 10:59 | aktualizacja: 2022-12-29 13:06
autor: Anita Kaźmierska | źródło: forum.satkurier.pl

Orange TV Do klientów usługi Orange TV w technologii kablowej IPTV rozsyłana jest wiadomość, że 22 lutego 2023 roku z Pakietu Optymalnego wyłączone zostaną dwa kanały: AXN HD i Festival 4K, a z Pakietu Komfortowego sześć kanałów: Sundance TV HD, AXN White HD, AXN Black, AXN Spin, BBC Lifestyle HD i CBeebies. Zmiany te skutkują możliwością wypowiedzenia umowy bez ponoszenia konsekwencji. Z drugiej strony operator informuje o nowościach w ofercie.

Orange


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Usunięcie z oferty IPTV Orange wszystkich czterech kanałów AXN (AXN HD, AXN White HD, AXN Black i AXN Spin), BBC Lifestyle HD i CBeebies (nadal dostępne będą BBC First HD, BBC Brit HD i BBC Earth HD), Sundance TV HD (w ofercie pozostanie AMC HD) oraz Festival 4K wynika ze zmiany warunków umów pomiędzy Orange Polska a dostawcami zewnętrznymi, informuje operator.
 

- Jeżeli nie akceptujesz tych zmian w ofercie, to do dnia ich wprowadzenia, możesz wypowiedzieć obecną umowę. Nie będziemy od Ciebie oczekiwać zwrotu ulg, które Ci w niej przyznaliśmy - informuje Orange Polska.

Jednocześnie do Pakietu Optymalnego dołączone bez dodatkowych opłat w ramach obowiązującej umowy zostaną dwa kanały: TVP Nauka HD (nowość) i CBS Reality (dziś dostępny w Pakiecie Komfortowym). Natomiast Pakiet Komfortowy zostanie powiększony o sześć kanałów: Novelas+ HD (dziś w pakiecie dodatkowym), Novela TV HD (nowość), Motowizja HD (dziś w pakiecie dodatkowym), Mixtape HD (nowość), Water Planet HD (nowość) i Active Family HD (dziś w pakiecie dodatkowym, ale w SD).

Wyłączenie od 22 lutego 2023 roku Festival 4K oznacza, że oferta kanałów w rozdzielczości 4K w IPTV Orange zmniejszy się z obecnych 4 do 3 kanałów: CANAL+ 4K Ultra HD, Eleven Sports 1 4K i wPolsce.pl 4K.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...