reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-08 - 2022-12-09

24-26.09 Polsat Sport: Liga Narodów, derby i boks

dodano: 2022-09-23 18:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 24-35 września br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, memoriał Arkadiusza Gołasia, Energa Basket Liga, mecz towarzyski piłkarzy, Liga Narodów piłkarzy, futbol amerykański - European League of Football, PGE Ekstraliga, Moto2, Moto3, MotoGP, gala bokserska Polsat Boxing Promotions, gala bokserska Queensberry Promotions, lekkoatletyka - maraton w Berlinie, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters).

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów polsatsport.pl i Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii (więcej tutaj), memoriał Arkadiusza Gołasia (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), mecz towarzyski piłkarzy, Liga Narodów piłkarzy (więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football (więcej tutaj i tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), gala bokserska Polsat Boxing Promotions (więcej tutaj), gala bokserska Queensberry Promotions (więcej tutaj), lekkoatletyka - maraton w Berlinie (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters) (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

24 września (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

6:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

6:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

8:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

9:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: MotoGP Show, polsatsport.pl

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:50 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa B: Turcja - Tajlandia, Polsat Sport Extra

13:50 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa A: Belgia - Portoryko, Polsat Sport Premium 1

14:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

14:00 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź kolejki, Eleven Sports 1

14:25 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Metzu: półfinały gry pojedynczej, Polsat Box Go

14:45 siatkówka, memoriał Arkadiusza Gołasia, 1. półfinał: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Volley Club Barkom Lwów, Polsat Sport

14:50 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa A: Włochy - Kamerun, Polsat Sport Extra

14:50 Liga Narodów piłkarzy: Armenia - Ukraina, Polsat Sport News

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:50 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:15 konferencja prasowa selekcjonera reprezentacji Polski piłkarzy - transmisja, Polsat Sport News

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Twarde Pierniki Toruń - Trefl Sopot, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, memoriał Arkadiusza Gołasia, 2. półfinał: Aluron CMC Warta Zawiercie - Berlin Recycling Volleys, Polsat Sport

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Słowenia - Norwegia, Polsat Sport News

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Irlandia Północna - Kosowo, Polsat Box Go

18:00 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź kolejki, Eleven Sports 1

18:30 boks: Polsat Boxing Promotions 10 w Łodzi, Polsat Sport Fight

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:45 żużel, PGE Ekstraliga, rewanżowy mecz o miejsca 3. i 4.: Zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - For Nature Solutions Apator Toruń, Eleven Sports 1

19:20 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa C: Stany Zjednoczone Ameryki - Kazachstan, Polsat Sport Premium 4

19:30 gala bokserska Queensberry Promotions w Manchesterze, Polsat Sport Extra

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 boks: Polsat Boxing Promotions 10 w Łodzi, Super Polsat i Polsat Sport

20:20 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa D: Brazylia - Czechy, Polsat Sport Premium 5

20:20 (TVP Sport) i 20:35 (Polsat Sport News) Liga Narodów piłkarzy: Czechy - Portugalia, Polsat Sport News i TVP Sport

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Hiszpania - Szwajcaria, Polsat Sport Premium 1

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Szkocja - Irlandia, Polsat Sport Premium 2

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Serbia - Szwecja, Polsat Sport Premium 3

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Cypr - Grecja, Polsat Box Go

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Izrael - Albania, Polsat Box Go

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 Liga Narodów piłkarzy: skróty, Polsat Sport News

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 24 na 25 września (z soboty na niedzielę)
1:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

1:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

2:15 MMA: KSW39, Polsat Sport Fight

2:55 mecz towarzyski piłkarzy: Meksyk - Peru, Polsat Sport

3:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

3:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

3:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

3:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

4:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: MotoGP Show, polsatsport.pl

25 września (niedziela)
5:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

8:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 lekkoatletyka: maraton w Berlinie, Polsat Sport Extra

9:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Japonii: MotoGP Show, polsatsport.pl

10:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

10:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

12:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

12:10 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:50 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa A: Belgia - Kenia, Polsat Sport Extra

13:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:40„Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

13:50 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa D: Chiny - Argentyna, Polsat Sport Premium 2

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:45 siatkówka, memoriał Arkadiusza Gołasia: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport

14:45 futbol amerykański, European League of Football, finał: Hamburg Sea Devils - Vikings Vienna, Polsat Sport News

14:50 Liga Narodów piłkarzy: Andora - Łotwa, Polsat Sport Premium 1

14:50 Liga Narodów piłkarzy: Mołdawia - Liechtenstein, Polsat Box Go

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 tenis ziemny, turniej ATP w Metzu: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

16:50 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

17:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - Enea Zastal BC Zielona Góra, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, memoriał Arkadiusza Gołasia: finał, Polsat Sport

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Słowacja - Białoruś, Polsat Sport Premium 2

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Azerbejdżan - Kazachstan, Polsat Box Go

18:50 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa C: Niemcy - Bułgaria, Polsat Sport Premium 3

19:00 (Polsat Sport Premium 1), 19:15 (TVP Sport) i 20:20 (TVP1) Liga Narodów piłkarzy: Walia - Polska, TVP1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 koszykówka, Energa Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice, Polsat Sport Extra

19:50 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa C: Serbia - Kanada, Polsat Sport Premium 4

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Holandia - Belgia, Polsat Sport

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Dania - Francja, Polsat Sport News

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Austria - Chorwacja, Polsat Sport Premium 1

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Luksemburg - Litwa, Polsat Bo Go

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Wyspy Owcze - Turcja, Polsat Bo Go

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii: „(Wice)mistrzowie - reportaż z mistrzostw świata siatkarzy” - reportaż, Polsat Sport Extra

22:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 1

22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

23:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 Liga Narodów piłkarzy: skróty, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:50 MMA: KSW53, Polsat Sport Fight

Noc z 25 na 26 września (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...