reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

FlixClassic z aplikacją na LG Smart TV

dodano: 2022-09-01 11:36
autor: Jerzy Kruczek | źródło: FlixClassic

FlixClassic Smart TV Platforma SVOD FlixClassic, która pozwala poznać i odkryć na nowo klasykę kinematografii z całego świata, jest już dostępna jako aplikacja na LG Smart TV z WebOS. Trwają prace nad aplikacjami Apple TV i Android TV, informuje dostawca usługi.

FlixClassic
FlixClassic Smart TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Miłośnicy kina mogą już korzystać z aplikacji FlixClassic na telewizorach LG Smart TV. Od sierpnia br. platforma z klasykami kina jest też dostępna na Samsung Smart TV z systemem operacyjnym Tizen. Twórcy platformy rozpoczęli już pracę nad udostępnieniem serwisu na Apple TV i Android TV.
 

− Dostajemy wiele pytań o Apple TV i Android TV od naszych widzów i osób zainteresowanych dostępem do biblioteki FlixClassic. Dlatego wychodzimy naprzeciw ich potrzebom i stawiamy na dalszy rozwój platformy. Wkrótce miłośnicy klasyków kinowych będą mogli cieszyć się nowymi, dogodnymi dla siebie, możliwościami korzystania z serwisu − podkreśla Marcin Machnio, współtwórca platformy FlixClassic.

Na FlixClassic znajduje się obecnie ponad 330 filmów − od wielkich klasyków do kina kultowego i klasy B. Co tydzień wielbiciele kinematografii mogą cieszyć się nowymi tytułami starannie dobranymi przez Miłosza Stelmacha, kuratora programowego platformy. Wszystkie produkcje dostępne są w jakości HD w oryginalnych wersjach językowych oraz z polskim lektorem lub napisami.

Miesięczna subskrypcja FlixClassic kosztuje 12,99 zł.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

175 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...