reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Lidia Kazen zastąpiła Edwarda Miszczaka w TVN

dodano: 2022-07-27 16:24 | aktualizacja: 2022-07-28 12:18
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVN Warner Bros. Discovery

Lidia Kazen facebook.com/lidka.kazen TVN Warner Bros. Discovery ogłosił 27 lipca br. zmiany w strukturze pionu programowego. Jak poinformował, wynikają one ze zmiany podejścia do organizacji produkcji treści oraz nowej filozofii zarządzania programami i kanałami w grupie. Bogdan Czaja, w roli Group Vice President Programming & Operations, będzie odpowiadał za działania i operacje programowe. Jarosław Potasz, w roli Group Vice President Studios & Productions, będzie odpowiedzialny za organizację i nadzór nad produkcją wszystkich form telewizyjnych. Lidia Kazen obejmie funkcję dyrektor kanału TVN w miejscu Edwarda Miszczaka, który zdecydował o odejściu z TVN.

TVN Warner Bros. Discovery


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Za działania i operacje programowe w grupie odpowiadał będzie Bogdan Czaja, w roli Group Vice President Programming & Operations. Bogdan Czaja dotychczas pełnił funkcję zastępcy dyrektora programowego TVN. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za strategię programową i operacje kanałowe dla całego portfolio TVN Warner Bros. Discovery z wyłączeniem części newsowej. Zapewni to całościowe i zintegrowane podejście do tworzenia i planowania treści w ramach grupy oraz ich efektywne wykorzystanie we wszystkich kanałach.

Jarosław Potasz, dotychczasowy dyrektor Departamentu Produkcji TVN obejmie stanowisko Group Vice President Studios & Productions. Będzie odpowiadał za całościowy nadzór nad produkcją wszystkich form telewizyjnych poza programami informacyjnymi, zarówno na rynek lokalny, jak i zagranicę. Będą mu podlegać produkcje realizowane w Warszawie oraz w ośrodkach regionalnych. W swojej roli Potasz będzie nadzorował także dział rozwoju produkcji, w tym wykorzystanie nowoczesnych technologii dla celów realizacji programów telewizyjnych.

Nowo utworzone stanowisko dyrektor kanału TVN obejmie Lidia Kazen, dotychczasowa dyrektor programowa TTV i Playera. Za alternatywne i odważne podejście do ramówki, zarówno kanału TTV, jak i Playera docenili ją widzowie oraz krytycy. W związku ze zmianą struktury funkcję dyrektor TTV przejmie dotychczasowa zastępczyni Kazen – Joanna Sołdra. Natomiast za całość działalności Playera odpowiadać będzie Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający serwisu.

Inni szefowie kanałów pozostają na swoich stanowiskach.
 

- Nowa struktura pionu programowego TVN Warner Bros. Discovery odpowiada na dzisiejsze wyzwania i potrzebę zintegrowanego zarządzania całym portfolio kanałów w grupie. Zespół programowy TVN to wyjątkowa grupa doświadczonych profesjonalistów, zarażających pasją i energią. Od lat tworzą najlepszą telewizję w Polsce. Ogromnie się cieszę, że będę mogła z nimi na co dzień współpracować. Naszą ambicją i misją jest dostarczanie naszym widzom programów nowych, najwyższej jakości, zarówno tych produkowanych w Polsce, jak i najlepszych produkcji z całej grupy Warner Bros. Discovery - mówi Kasia Kieli, President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce oraz CEO TVN.

Bogdan Czaja i Jarosław Potasz będą bezpośrednio raportować do Kasi Kieli.

Fot. facebook.com/lidka.kazen


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...