reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały Kino Polska TV dołączają do oferty T-Mobile

dodano: 2022-07-04 15:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: Kino Polska TV

Kino Polska TV 4 kanały Grupy Kino Polska (SPI International B.V./Groupe Canal+) dołączają do usługi telewizyjnej T-Mobile, która jest częścią oferty Magenta Dom. Od poniedziałku, 4 lipca br. stacje Kino Polska HD, Kino Polska Muzyka, Stopklatka HD i Zoom TV HD będą dostępne dla wszystkich abonentów nowej na rynku usługi telewizyjnej tego operatora telefonii komórkowej.

Kino Polska TV SA


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanały Grupy Kino Polska zasilą zawartość ofertę telewizyjną w ramach pakietu Magenta Dom i znajdą się na następujących pozycjach EPG: Stopklatka HD - 121, Kino Polska HD - 122, Zoom TV HD - 123, oraz Kino Polska Muzyka - 610. 

Magenta Dom to pakiet usług obejmujący nielimitowany abonament komórkowy, internet domowy i telewizję. - Oferta odznacza się elastycznością i prostotą - klienci mogą bowiem dostosowywać zakres pakietów TV do swoich potrzeb, zmieniając je nawet co miesiąc. Dokonanie takiej zmiany to zaledwie kilka kliknięć w aplikacji - czytamy w komunikacie.

- Telewizja zmienia się wraz z przyzwyczajeniami widzów i do jej oglądania nie jest już potrzebny telewizor. Dzięki nowej usłudze IPTV od T-Mobile Polska mamy okazję zaprezentować ciekawą ofertę naszych najpopularniejszych kanałów zupełnie nowym odbiorcom

- mówi Jacek Koskowski, general director sales & distribution Poland w Grupie Kino Polska.

- Bardzo cieszymy się, że kanały Grupy Kino Polska znalazły się w naszym nowym pakiecie usług Magenta Dom. Oferta ta powstała w oparciu o analizy opinii klientów, którzy wskazywali, jakie programy są dla nich istotne i co faktycznie chcieliby znaleźć w ofercie telewizji linearnej. Dzięki wsłuchiwaniu się w głos klientów i współpracy z partnerami takimi, jak Grupa Kino Polska udało się nam stworzyć ofertę, która uwzględnia wszystkie potrzeby telewizyjne klientów

- podkreśla Anna Bieńkowska, TV product owner w T-Mobile Polska.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii T-Mobile


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...