reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rusza wakacyjna zabawa Radia Zet

dodano: 2022-07-02 03:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eurozet

Radio ZET W poniedziałek, 4 lipca br. na antenie Radia Zet (Eurozet/Agora) ruszy z 2. sezonem antenowa zabawa dla słuchaczy - „Radio Zet nr 1 w moim samochodzie”. W czasie wakacji br. stacja codziennie będzie rozdawać pieniądze na zakup paliwa do samochodu.

Radio ZET
Radio ZET


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Radio Zet nr 1 w moim samochodzie” to druga edycja wakacyjnej zabawy, która wystartuje w poniedziałek, 4 lipca br. Tym razem zadaniem uczestników będzie przygotowanie i wysłanie w formie SMS-a krótkiej wypowiedzi na temat: „Twoja wymarzona podróż z Radiem Zet”. Każda wiadomość powinna zaczynać się od słów - kluczy, podawanych codziennie na antenie. Autorzy wybranych propozycji otrzymają po 500 zł na zakup paliwa. W finale zwycięzca zdobędzie pieniądze na roczne tankowanie swojego auta (więcej tutaj).

Akcji „Radio Zet nr 1 w moim samochodzie” będzie towarzyszyć kampania promocyjna pod tą samą nazwą. Reklamy pojawią się m.in. w mediach społecznościowych i serwisach internetowych. W kampanii wykorzystano również nośniki reklamy zewnętrznej usytuowane w całej Polsce przy trasach o największym wakacyjnym natężeniu ruchu. Kreację przygotował zespół promocji Radia Zet. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Zenith (więcej tutaj).

„Radio Zet nr 1 w moim samochodzie” - sezon 2., emisja codziennie (od 4 lipca 2022 roku) w Radiu Zet.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 PRO HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...