reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-17 - 2022-08-18

Sport w polskiej TV 30.06.2022

dodano: 2022-06-29 12:24 | aktualizacja: 2022-06-30 16:33
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_08_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z 2. rundy Wimbledonu. Transmisje live z Ligi Narodów FIVB siatkarek w Polsacie i TVP - szczególnie mecz Polska - Chiny.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Eleven Sports 1

19:00 Żużel: Speedway Bauhaus-Ligan: 
Västervik Speedway - Eskilstuna Smederna Speedway
Komentarz: Maciej Markowski, Marcin Kuźbicki
 

Eurosport 1

14:00 Kolarstwo szosowe kobiet: Giro d'Italia:
Etap 1

 
Golf Channel

21:30 Golf: PGA Tour, Silvis:
1. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Tenis: Wimbledon:
2. runda

Katie Boulter - Karolina Pliskova,
Komentarz: Karol Stopa

16:00 Iga Świątek - Lesley Pattinama Kerkhove,
Komentarz: Dawid Olejniczak

18:00 Magdalena Fręch - Anna Karolina Schmiedlova,
Komentarz: Filip Gawęcki
 
Polsat Sport Premium 2

14:00 Tenis: Wimbledon:
2. runda
14:00 Jordan Thompson - Stefanos Tsitsipas,
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

16:30 Ricardas Berankis - Rafael Nadal,
Komentarz: Karol Stopa

18:00 Alex de Minaur - Jack Draper,
Komentarz: Marcin Muras 
 
Polsat Sport Premium 3

12:00 Tenis: Wimbledon:
2. runda
Rajeev Ram/Joe Salisbury - Daniel Altmaier/Carlos Taberner, 
15:00 Juan Sebastian Cabal/Robert Farah - Ugo Humbert/Adrian Mannarino, 
18:00 Aliona Bolsova/Ingrid Neel - Latisha Chan/Samantha Stosur, 
20:00 Natela Dzalamidze/Aleksandra Krunic - Anna-Lena Friedsam/Ann Li, 
 
Polsat Sport Premium 4

12:00 Tenis: Wimbledon:
2. runda
Alastair Gray - Taylor Fritz,
15:00 Bianca Andreescu - Elena Rybakina, 
17:00 Denis Szapowałow - Brandon Nakashima, 
 
Polsat Sport Premium 5

12:00 Tenis: Wimbledon:
2. runda
Mackenzie McDonald - Richard Gasquet, 
15:00 Sara Sorribes Tormo - Harmony Tan, 
17:00 Benjamin Bonzi - Jenson Brooksby, 
 
Polsat Sport Premium 6

12:00 Tenis: Wimbledon:
2. runda
Emil Ruusuvuori - Botic van de Zandschulp,
15:00 Viktorija Golubic - Barbora Krejcikova, 
17:00 Lauren Davis - Amanda Anisimova, 
19:30 Aljaz Bedene/Soonwoo Kwon - Thanasi Kokkinakis/Nick Kyrgios,
 
Polsat Sport

14:30 Tenis: Wimbledon:
2. runda

Katie Boulter - Karolina Pliskova,
Komentarz: Karol Stopa

16:00 Iga Świątek - Lesley Pattinama Kerkhove,
Komentarz: Dawid Olejniczak

18:00 Magdalena Fręch - Anna Karolina Schmiedlova,
Komentarz: Filip Gawęcki

22:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Turcja - Holandia

01:00 (cz/pt) Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Niemcy - Belgia

04:00 (cz/pt) Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
USA - Serbia
 
Polsat Sport Extra

12:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Tajlandia - Dominikana

15:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Polska - Chiny
Komentarz: Marek Magiera

18:30 Tenis: Wimbledon:
2. runda
Cori Gauff - Mihaela Buzarnescu, 
Komentarz: Marcin Muras 

20:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Sztokholm:
Zawody

02:30 (cz/pt) Piłka nożna: Copa Sudamericana: 
Universidad Catolica - Sao Paulo FC
 
Polsat Sport News

12:00 Tenis: Wimbledon:
2. runda

Katarzyna Piter/Oksana Kałasznikowa - Marie Bouzkova/Tereza Mihalikova,
Komentarz: Maciej Łuczak

14:00 Alicja Rosolska/Erin Routliffe - Irina Begu/Anhelina Kalinina,
Komentarz: Maciej Łuczak

16:00 Magda Linette/Bernarda Pera - Alize Cornet/Diane Parry,
Komentarz: Michał Krogulec

18:00 Kamil Majchrzak/Jan Zieliński - Laslo Djere/Dusan Lajović,
Komentarz: Michał Krogulec

19:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Korea Południowa - Brazylia

01:00 (cz/pt) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Charlotte FC - Austin FC
 
TVP Sport

15:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Polska - Chiny

Komentarz: Jacek Laskowski, Natalia Bamber-Laskowska

18:00 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Estonia - Niemcy
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz, Jacek Łączyński

20:30 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Polska - Izrael
Komentarz: Piotr Sobczyński, Ryszard Łabędź
 
Viaplay

13:00 Snooker: Championship League Snooker:
Dzień 3

18:00 Snooker: Championship League Snooker:
Dzień 3

19:00 Baseball: Liga MLB:
Guardians - Twins

22:00 Golf: LIV Golf Invitational, Portland:
1. runda

00:00 (cz/pt) Baseball: Liga MLB:
Astros - Yankees

04:00 (cz/pt) Baseball: Liga MLB:
Dodgers - Padres


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 PRO HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...