reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CNN uruchomi CNN Business Arabic

dodano: 2022-06-22 18:54
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com

CNN CNN Business Arabic wystartuje jeszcze w tym roku dzięki współpracy pomiędzy International Media Investments i CNN International Commercial. Działający na Bliskim Wschodzie CNN Business Arabic będzie dostarczał najnowsze wiadomości biznesowe, finansowe i gospodarcze dla osób posługujących się językiem arabskim.

CNN Arabic 20 lat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy projekt ma współpracować z serwisem informacyjnym Al Roeya spółki International Media Investments i będzie uzupełnieniem CNN Arabic, który jest własnością CNN i jest zarządzany przez CNN od 20 lat. Ponadto ma czerpać informacje z CNN Worldwide.

CNN Business dołącza do sieci 10 istniejących partnerów marki CNN działających na licencji w krajach na całym świecie, w tym w Brazylii, Japonii, Portugalii, Filipinach i Turcji.
 

Szacuje się, że na świecie jest ponad 430 mln Arabów, ale w regionie MENA istnieje bardzo niewiele dedykowanych, arabskich platform informacyjnych dla biznesu. CNN Business Arabic będzie potężnym partnerstwem łączącym wiedzę grupy IMI na temat technologii cyfrowych z rozpoznawalnością marki i możliwościami CNN w zakresie gromadzenia informacji

- powiedział Nart Bouran, dyrektor zarządzający International Media Investments.

 

CNN posiada długą historię współpracy z partnerami na całym świecie, zwiększając dostęp widzom do unikalnej marki CNN, jej wiadomości i informacji. Stworzenie CNN Business Arabic będzie ważnym wydarzeniem, które uzupełni naszą istniejącą ofertę CNN Arabic i zwiększy nasz cyfrowy ślad wśród ludzi mówiących w jednym z najbardziej rozpowszechnionych języków na świecie

- powiedział Phil Nelson, dyrektor operacyjny  CNN International Commercial.


Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 PRO HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

309 zł Więcej...