Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 4, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu polsatsport.pl. Na widzów czekać będą m.in.: siatkówka plażowa
(więcej tutaj), Orlen Beach Volley Tour, Liga Narodów siatkarek
(więcej tutaj), La Liga SmartBank
(więcej tutaj), Major League Soccer (MLS)
(więcej tutaj i tutaj), Campeonato Brasileiro Série A
(więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football
(więcej tutaj), Formuła 1
(więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP
(więcej tutaj), Fight Exclusive Night 40: Energa Fight Night Ostróda (FEN40: Lotos Fight Night Ostróda)
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), gala bokserska Top Rank
(więcej tutaj), lekkoatletyka - Diamentowa Liga
(więcej tutaj), kolarstwo - Tour de Suisse
(więcej tutaj), wyścigi konne - Royal Ascot
(więcej tutaj), badminton
(więcej tutaj), tenis ziemny
(więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship
(więcej tutaj).
Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale
„Sport w TV” oraz w codziennym wykazie
satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).
Plan transmisji:
18 czerwca (sobota)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 2
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 3
6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
6:00 Magazyn, Polsat Play
6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News
6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
7:00 „Magazyn sportów walki” - magazyn, Polsat Sport Fight
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
8:40 (TVP Sport) i 9:00 (Polsat Sport)
Liga Narodów siatkarek: Belgia - Polska, Polsat Sport i TVP Sport
9:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News
9:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl
9:55
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl
10:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 1
10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
10:50 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Ultimate Submissions” - magazyn, Polsat Sport Fight
10:55
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl
11:45
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: MotoGP Show, polsatsport.pl
12:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3
12:35
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl
12:50
Liga Narodów siatkarek: Stany Zjednoczone Ameryki - Chiny, Polsat Sport
13:00 survival: „Przetrwaj i wygraj” - serial dokumentalny, Super Polsat
13:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport Extra
13:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl
13:30 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News
13:30
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl
14:00
tenis ziemny, turniej ATP w Londynie i turniej ATP w Halle: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
14:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
14:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl
14:30
wyścigi konne, Royal Ascot: 5. dzień, Polsat Sport News
14:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
14:35
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl
15:00
kolarstwo, Tour de Suisse, 7. etap: Ambri - Malbun, Polsat Sport
15:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:30 „Magazyn sportów walki” - magazyn, Polsat Sport Fight
15:35
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl
15:55
siatkówka plażowa, mistrzostwa świata w Rzymie: 1. półfinał siatkarek, Polsat Sport News
16:00
tenis ziemny, turniej ATP w Londynie i turniej ATP w Halle: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 2
16:05
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: MotoGP Show, polsatsport.pl
16:45
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
17:00
wyścigi konne, Royal Ascot: 5. dzień, Polsat Sport News
17:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim: End of Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3
17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat
17:10
siatkówka plażowa, mistrzostwa świata w Rzymie: 1. półfinał siatkarzy, Polsat Sport
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
18:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
18:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra
18:30 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat)
MMA, Fight Exclusive Night 40: Energa Fight Night Ostróda (FEN40: Lotos Fight Night Ostróda) w Ostródzie, Super Polsat i Polsat Sport Fight
18:30
Formuła 1, Grand Prix Kanady: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1
19:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
19:50
Liga Narodów siatkarek: Włochy - Brazylia, Polsat Sport
19:55
siatkówka plażowa, mistrzostwa świata w Rzymie: 2. półfinał siatkarzy, Polsat Sport Extra
20:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
21:00
lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Paryżu, Polsat Sport Extra
21:00
Formuła 1, Grand Prix Kanady: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
21:10
siatkówka plażowa, mistrzostwa świata w Rzymie: 2. półfinał siatkarek, Polsat Sport News
21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24
22:50
Liga Narodów siatkarek: Niemcy - Turcja, Polsat Sport
23:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 18 na 19 czerwca (z soboty na niedzielę)
1:00
MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport Extra
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
1:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
1:35
piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Columbus Crew - Charlotte FC, Polsat Sport Premium 1
1:50
Liga Narodów siatkarek: Holandia - Korea Południowa, Polsat Sport
2:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3
3:00
gala bokserska Top Rank w Nowym Jorku, Polsat Sport News
3:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 2
4:50
Liga Narodów siatkarek: Bułgaria - Belgia, Polsat Sport
19 czerwca (niedziela)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
6:00 Magazyn, Polsat Play
6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News
6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
7:00 boks tajski: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight
7:00
badminton, turniej BWF World Tour w Dżakarcie: finał, Polsat Sport News
8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
8:50
Liga Narodów siatkarek: Tajlandia - Stany Zjednoczone Ameryki, Polsat Sport Extra
9:00
siatkówka plażowa, Orlen Beach Volley Tour w Sulejowie: półfinał, Polsat Sport News
9:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl
9:20
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl
9:40
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl
10:00
siatkówka plażowa, Orlen Beach Volley Tour w Sulejowie: półfinał, Polsat Sport News
10:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1
10:05
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: MotoGP Show, polsatsport.pl
10:30 survival: „Przetrwaj i wygraj” - serial dokumentalny, Polsat Sport
10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
10:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 1
11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport
11:00
siatkówka plażowa, Orlen Beach Volley Tour w Sulejowie: półfinał, Polsat Sport News
11:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: wyścig w klasie Moto3, polsatsport.pl
11:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra
12:00
siatkówka plażowa, Orlen Beach Volley Tour w Sulejowie: półfinał, Polsat Sport News
12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3
12:20 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra
12:20
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: wyścig w klasie Moto2, polsatsport.pl
12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
12:50
Liga Narodów siatkarek: Japonia - Chiny, Polsat Sport Extra
13:00
siatkówka plażowa, Orlen Beach Volley Tour w Sulejowie: mecz o miejsca 3. 4., Polsat Sport News
14:00
siatkówka plażowa, Orlen Beach Volley Tour w Sulejowie: mecz o miejsca 3. 4., Polsat Sport News
14:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: wyścig w klasie MotoGP, polsatsport.pl
14:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 1
14:30
tenis ziemny, turniej ATP w Halle: finał gry pojedynczej, Polsat Sport
15:00
futbol amerykański, European League of Football: Frankfurt Galaxy - Wrocław Panthers, Polsat Sport Extra
15:00
siatkówka plażowa, Orlen Beach Volley Tour w Sulejowie: finał, Polsat Sport News
15:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 1
15:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: MotoGP Show, polsatsport.pl
15:15 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Ultimate Submissions” - magazyn, Polsat Sport Fight
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
16:00
siatkówka plażowa, Orlen Beach Volley Tour w Sulejowie: finał, Polsat Sport News
16:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 2
16:45
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3
17:05
KSW54, Polsat Sport Fight
17:10
siatkówka plażowa, mistrzostwa świata w Rzymie: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:50
Liga Narodów siatkarek: Niemcy - Dominikana, Polsat Sport
18:00
Formuła 1, Grand Prix Kanady: parada kierowców, Eleven Sports 1
19:00
Formuła 1, Grand Prix Kanady: wyścig, Eleven Sports 1
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
19:55
siatkówka plażowa, mistrzostwa świata w Rzymie: finał siatkarek, Polsat Sport Extra
19:55 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 2
20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 4
20:50
Liga Narodów siatkarek: Turcja - Korea Południowa, Polsat Sport
20:55
piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: FC Coritiba Kurytyba - Atletico Paranaense Kurytyby, Polsat Sport Premium 1
20:55
piłka nożna, La Liga SmartBank, finałowy mecze barażowy: CD Tenerfie - Girona FC, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
21:10
siatkówka plażowa, mistrzostwa świata w Rzymie: finał siatkarzy, Polsat Sport Extra
21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24
22:30
kolarstwo, Tour de Suisse, 8. etap, Vaduz - Vaduz: jazda indywidualna na czas, Polsat Sport Extra
23:00
Liga Narodów siatkarek: Brazylia - Serbia, Polsat Sport
23:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 19 na 20 czerwca (z niedzieli na poniedziałek)
0:00
badminton, turniej BWF World Tour w Dżakarcie: finał, Polsat Sport News
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim: End of Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3
2:05
piłka nożna, Major League Soccer (MLS): New England Revolution Foxborough - Minnesota United FC Minneapolis, Polsat Sport News
2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
3:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 2
3:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 1
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.