reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

7 kanałów od Canal+ Polska w usłudze Toya GO

dodano: 2022-06-15 10:12
autor: Anita Kaźmierska/Łukasz Knapik | źródło: Grupa Toya/satkurier.pl

Toya GO Od środy, 15 czerwca br. na platformie Toya GO abonenci będą mogli oglądać 7 nowych kanałów, takich jak: MiniMini+ HD, teleTOON+ HD, Ale Kino+ HD, Planete+ HD, CANAL+ Domo HD, CANAL+ Kuchnia HD i CANAL+ Sport 5 HD. To wynik porozumienia zawartego pomiędzy Grupą Toya a spółką CANAL+ Polska, której udziałowcami są CANAL+ Groupe, TVN Media (Warner Bros. Discovery) i Liberty Global Ventures Holding B.V., będącego częścią przedłużonej niedawno umowy dystrybucyjnej. Łącznie w usłudze Toya GO znajduje się 161 programów.

Toya


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Kanały tematyczne CANAL+ to dla widzów bardzo atrakcyjne programy z naszej oferty telewizyjnej, których dotychczas brakowało w naszej aplikacji

- mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny sieci Toya.


Od środy, 15 czerwca br. na platformie Toya GO abonenci będą mogli oglądać 7 nowych kanałów, takich jak: MiniMini+ HD, teleTOON+ HD, Ale Kino+ HD, Planete+ HD (więcej tutaj), CANAL+ Domo HD (więcej tutaj), CANAL+ Kuchnia HD (więcej tutaj i tutaj) i CANAL+ Sport 5 HD (więcej tutaj i tutaj).

To wynik porozumienia zawartego pomiędzy Grupą Toya a CANAL+ Polska, będącego częścią przedłużonej niedawno umowy dystrybucyjnej.

- Termin wdrożenia jest szczególnie istotny ze względu na zbliżający się okres wakacyjnych wyjazdów, bo doskonale wpisuje się w aktualny trend oglądania telewizji na urządzeniach mobilnych, w szczególności poza domem - zapewnia operator.

Nowe kanały są dostępne poprzez aplikację dla wszystkich abonentów posiadających je w swoim pakiecie telewizyjnym, nie tylko w Polsce ale i w całej Unii Europejskiej.

Jak informuje operator, platforma Toya GO oferuje nie tylko oglądanie telewizji „na żywo”, ale także wiele innych użytecznych funkcji jak: prezentacja programu telewizyjnego na kolejne 7 dni wszystkich stacji z oferty sieci Toya, planowanie nagrywania programów w odbiorniku cyfrowym 3G i Maxx, serwis Karaoke z blisko 700 utworami polskimi, zagranicznymi i dla dzieci, możliwość słuchania starannie wyselekcjonowanych, internetowych stacji radiowych w wielu kategoriach. Pozwala ponadto obejrzeć kilka tysięcy pozycji z katalogów VOD, zarówno płatnych ja i bezpłatnych. Wielką popularnością cieszy się też dostęp do blisko 70 kamer internetowych zamontowanych w newralgicznych punktach miast, gdzie Toya ma swoje sieci kablowe. Dodatkowo dostępne są ważne informacje o warunkach meteorologicznych i alerty smogowe. Z tej funkcjonalności mogą korzystać wszyscy, gdyż nie wymaga ona logowania, podobnie jak oglądanie programu lokalnego TV Toya.

Łącznie w usłudze Toya GO znajduje się 161 programów. Aplikacja dostępna jest poprzez stronę go.toya.net.pl oraz w sklepach AppStore (iOS) oraz w Google Play (Android) (więcej tutaj).

Dodajmy, że w ostatnim czasie abonenci sieci Toya zyskali dostęp do takich kanałów jak m.in. TVP ABC HD, TeenNick HD, News24 HD, Epic Drama HD i Polsat Viasat Nature HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...