dodano: 2022-05-25 12:17 | aktualizacja:
2022-06-01 10:27
autor: Anita Kaźmierska |
źródło: satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kolejne czerwcowe mecze w
UEFA Nations League reprezentacja Polski rozegra:
8 czerwca na wyjeździe w
Belgią,
11 czerwca również na wyjeździe z
Holandią oraz
14 czerwca u siebie znowu z
Belgią, na PGE Narodowym w Warszawie.
Następnie, po wakacyjnej przerwie Polska zagra u siebie z
Holandią (22 września) oraz na wyjeździe z
Walią (25 września). Będą to mecze 5. i 6. kolejki Ligi Narodów.
Telewizja Polsat może pokazywać transmisje z wszystkich meczów Ligi Narodów UEFA, natomiast
TVP spotkań reprezentacji Polski oraz innych wybranych meczów. Jest to możliwe dzięki porozumieniu obu nadawców, bowiem Polsat pierwotnie mógł mecze Biało-Czerwonych jedynie retransmitować, a TVP pokazywać mecze wyłącznie naszej reprezentacji.
Plan transmisji - 1. kolejka Ligi Narodów UEFA i towarzyskie:
1 czerwca (środa)
18:00
Polska - Walia, Polsat Sport Premium 1 (studio od 16:30),
TVP1 (1. połowa), TVP Sport, Sport TV2 Portugal (30°W), Sport 1 Czech (23,5°E)
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski, Robert Podoliński, studio w TVP Sport od 16:00
20:45
Baraż do MŚ 2022: Szkocja - Ukraina, Polsat Sport News,
Sport TV2 Portugal (30°W), Sport 2 Czech (23,5°E)
20:45:
Finalissima 2022: CONMEBOL–UEFA Cup of Champions: Włochy - Argentyna, Polsat Sport,
Sport 1 Czech (23,5°E)
2 czerwca (czwartek)
13:00
Towarzyski: Korea Południowa - Brazylia, Viaplay
Komentarz: Dawid Król, Dominik Piechota
18:00
Bułgaria - Macedonia Północna, Polsat Sport Extra,
Sport TV1 Portugal (30°W), Sport 1 Czech (23,5°E)
18:00
Gruzja - Gibraltar,
Sport TV5 Portugal (30°W)
18:00
Estonia - San Marino,
Sport TV3 Portugal (30°W)
18:00
Cypr - Kosowo,
Sport TV2 Portugal (30°W), Sport 2 Czech (23,5°E)
20:45
Hiszpania - Portugalia, Polsat Sport Extra,
Sport TV1 Portugal (30°W), TVE La1 HD (19,2°E)
20:45
Czechy - Szwajcaria, Polsat Sport Premium 1,
CT Sport (23,5°E), Sport TV2 Portugal (30°W), SRF Zwei Schweiz HD (13°E - tivusat)
20:45
Irlandia Północna - Grecja, Polsat Sport Premium 2,
Sport TV3 Portugal (30°W)
20:45
Izrael - Islandia, Polsat Sport Premium 3 PPV
20:45
Słowenia - Szwecja, Polsat Sport Premium 4 PPV,
Sport TV5 Portugal (30°W)
20:45
Serbia - Norwegia,
Sport TV4 Portugal (30°W), Sport 1 Czech (23,5°E)
3 czerwca (piątek)
16:00
Kazachstan - Azerbejdżan, Polsat Sport Premium 1,
Sport TV1 Portugal (30°W), Sport 1 Czech (23,5°E)
18:00
Łotwa - Andora, Polsat Sport Premium 1,
Sport TV1 Portugal (30°W), Sport 2 Czech (23,5°E)
20:45
Belgia - Holandia, Polsat Sport,
TVP Sport (studio od 20:15), Sport TV1 Portugal (30°W), Sport 2 Czech (23,5°E)
20:45
Francja - Dania, Polsat Sport Extra,
M6 France HD (5°W - MIS), M6 Suisse (9°E - FTA), Sport TV2 Portugal (30°W), Sport 1 Czech (23,5°E)
20:45
Chorwacja - Austria, Polsat Sport Premium 1,
Sport TV2 Portugal (30°W), ORF 1 (19,2°E)
4 czerwca (sobota)
15:00
Armenia - Irlandia, Polsat Sport Premium 1
18:00
Węgry - Anglia, Polsat Sport News
18:00
Finlandia - Bośnia i Hercegowina, Polsat Sport Premium 1
20:45
Włochy - Niemcy, Polsat Sport Extra,
RTL (19,2°E - FTA)
20:45
Turcja - Wyspy Owcze, Polsat Sport Premium 1,
TRT1 (42°E/7°E)
20:45
Czarnogóra - Rumunia, Polsat Sport Premium 2
2. kolejka już od niedzieli, 5 czerwca.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.