reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Türksat wzmacnia ofertę międzynarodową

dodano: 2022-05-24 18:24 | aktualizacja: 2022-05-24 19:02
autor: RO | źródło: turksat.com.tr

Turksat 4A Turecki operator satelitarny Türksat chce sukcesywnie poszerzać międzynarodową ofertę kanałową. Oznacza to, że z jego satelitów na pozycji 42°E będzie transmitowanych jeszcze więcej kanałów w innych językach niż turecki. Dowodem tego jest podpisany kontrakt na europejską dystrybucję pakietu Rotana Media Group i kanału Spacetoon TV w języku arabskim.

Turksat
Turksat uplink turecki 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rotana Media Group, wiodąca grupa medialna na Bliskim Wschodzie, od 1 maja 2022 roku dystrybuuje 8 kanałów HD FTA na satelicie Türksat 4A (42°E) w wiązce zachodniej.

Nadawca chce zwiększyć interakcję z widownią turecką i arabską w Turcji, Azji Środkowej i Europie oraz dotrzeć do nowych rynków. Kanały grupy Rotana Media docierają do ponad 130 mln gospodarstw domowych w Turcji i krajach regionu. Oferują dużo muzyki, filmów i formatów rozrywkowych. W ofercie bardzo konkurencyjne treści w języku arabskim, udostępniane za darmo w FTA.

Dziecięcy kanał Spacetoon TV to jeden z najlepszych i odnoszących największe sukcesy kanałów dla dzieci w regionie Bliskiego Wschodu z ponad 20-letnim doświadczeniem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...