reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dzień Matki w Romance TV

dodano: 2022-05-19 12:01
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Romance TV

Lena Lorenz: Matka na trzy dni Romance TV Dzień Matki jest jednym z najważniejszy dni w roku do celebrowania przez całą rodzinę. Stacja Romance TV przygotowała z tej okazji wyjątkowy cykl pt. „Mama jest najlepsza”. Przez cały dzień, od rana do późnego wieczora widzowie zobaczą osiem filmów o matczynej miłości, w tym adaptacje bestsellerowych pisarek powieści romantycznych, Rosamunde Pilcher i Katie Fforde.

„Ukochana rodzina” w Romance TV
Romance TV Ukochana rodzina


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Matki są nie tylko bohaterkami dla swoich dzieci, ale często najlepszymi przyjaciółkami. Mimo to zdarza się, że przesadzają ze swoim oddaniem i troską. Ostatecznie jednak miłość matki - bez względu na to, w jakim wieku są dzieci - jest najpiękniejszym prezentem. To są tylko niektóre ze spostrzeżeń wypowiadanych przez tytułowe bohaterki w ośmiu filmach, które stacja Romance TV pokaże z okazji Dnia Matki podczas całodniowego maratonu filmowego pt. „Mama jest najlepsza”.

Wśród propozycji do oglądania znajdą się adaptacje powieści Katie Fforde „Mama na zawsze” o Helen, która pragnie zmienić nagle i diametralnie całe swoje dotychczasowe życie, „Katie Fforde: Mama sama w domu”, w którym córka zakochuje się w chłopaku sprawiającym problemy wychowawcze, a matka, pragnąc zapobiec tej miłości, niebezpiecznie zbliża się do jego atrakcyjnego i przystojnego ojca, a także „Rosamunde Pilcher: Synowe” o kłopotach wdowy z partnerkami jej dwóch synów. Czy Lynette zniszczy życie swych dzieci?

Po południu czas na „Gang mam”, w którym 38-letnia Conny dowiaduje się, że jej małżonek Lorenz chce się z nią rozwieść. Jest załamana, gdyż ona i dzieci muszą zacząć radzić sobie sami, a zawsze dbał o nich jej mąż... W drugiej części „Gang mam: Matka chrzestna” Conny jest w trakcie rozwodu, w nowej roli samotnej matki czuje się zupełnie nieźle i straciła głowę dla Antona, taty przedszkolnej koleżanki jej syna.

Nie zabraknie także ulubienicy widzów, Leny Lorenz. W filmie „Lena Lorenz: Matka na trzy dni” słynna położna zostaje detektywem, szukającym rodziców noworodka, którego zostawiono przed jej gabinetem w koszu prezentowym. Inną propozycją do miłego oglądania jest „I tak wszystko w rodzinie”, w której w wyniku fatalnej omyłki matka, która pragnie mieć dziecko, otrzymuje komórkę jajową swojej córki...

Wisienką na torcie całodniowego maratonu filmowego jest premiera „Ukochanej rodziny” o godz. 20:00. Przepełniona pozytywną energią Rosa traci pracę w agencji reklamowej i musi wrócić do domu rodziców. Jednak ci nie są z obrotu spraw zadowoleni, gdyż lubią cieszyć się swoją wolnością. Jadąc do nich, Rosa ma nieprzyjemne spotkanie z młodym mężczyzną, Laszlo, które będzie początkiem czegoś nowego w jej życiu…


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...