reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Music Box Polska niezagrożony

dodano: 2022-05-11 16:38 | aktualizacja: 2022-05-11 17:19
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Music Box Polska Jak już informowaliśmy, kanał muzyczny Music Box UA zawiesił 10 maja br. nadawanie. Powodem jest brak środków finansowanych będący konsekwencją inwazji Rosji na Ukrainę. Czy w związku z zaistniałą sytuacją widzowie w naszym kraju powinni obawiać się o przyszłość kanału Music Box Polska?

Music Box Polska
Music Box Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kamil Bernacki, PR Manager Music Box Group, potwierdził portalowi satkurier.pl, że powodem zakończenia emisji Music Box UA są konsekwencje trwającej w Ukrainie wojny i brak możliwości przewidzenia terminu jej zakończenia.
 

- Brak prognoz dla odnowienia rynku reklamowego na Ukrainie przyniósł za sobą konieczność zawieszenia działalności kanału Music Box UA. Niezmiennie jednak Music Box Group pozostaje w posiadaniu praw do kanału Music Box UA, tym samym deklarując podjęcie decyzji o dalszych losach kanału po zakończeniu działań wojennych - poinformował satkurier.pl Kamil Bernacki, PR Manager Music Box Group.

Jak zapewnił nas przedstawiciel Music Box Group, sytuacja związana z kanałem Music Box UA nie ma żadnego wpływu na Music Box Polska. Co więcej, stacja cieszy się coraz lepszymi wynikami oglądalności.
 

- Music Box Polska po ponad roku nadawania w Polsce zyskał nie tylko stałych, oddanych widzów, ale też cieszy się coraz lepszymi wynikami oglądalności. Niewątpliwy sukces kanału Music Box Polska to zasługa współpracy z brokerem reklamowym - TVN Media. Kanał w Polsce z powodzeniem utrzymuje się ze sprzedaży reklam. Nieustannie rozwijana jest oferta programowa, a programy, które zdążyli polubić widzowie, zyskały nową oprawę - dodał Kamil Bernacki, PR Manager Music Box Group.

Kanał Music Box Polska rozpoczął nadawanie 22 stycznia 2021 roku. Stacja, decyzją nadawcy - Music Box Group, u operatorów w Polsce zastąpiła obecny na naszym rynku od 2014 roku kanał Music Box UA (Ukraina). Oferta programowa Music Box Polska łączy w sobie międzynarodowe hity, polskie przeboje i najlepsze teledyski zza wschodniej granicy, w połączeniu z otwartością na debiutantów.

Music Box można oglądać m.in. w UPC Polska, Vectra, Multimedia Polska, INEA, TOYA, Orange, CANAL+, WP Pilot. Ponadto, od sierpnia ub.r. Music Box Polska jest dostępny FTA na satelicie Eutelsat Hot Bird (13°E).

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)
tp. 116 (10,834 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2 / 8PSK)

ID: Music Box Polska
PID V: 170 (MPEG-4/SD)
PID A: 120 (pol)
PID PCR: 170
SID: 3511
PID PMT: 1011
Provider: CANAL+
Kodowanie: brak (FTA)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...