reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-07-06 - 2022-07-07

30.04-2.05 Polsat Sport: Liga Mistrzów i derby

dodano: 2022-04-29 16:43 | aktualizacja: 2022-04-30 00:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 30 kwietnia - 1 maja br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Liga Mistrzów futsalistów, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Serie A, LaLiga Santander, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Jupiler Pro League, Campeonato Brasileiro Série A, Scottish Premiership, Eredivisie, Major League Soccer (MLS), Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Top Rank, Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters).

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów polsatsport.pl i Polsat Box Go.

Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Liga Mistrzów futsalistów (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Serie A (więcej tutaj), LaLiga Santander (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Jupiler Pro League (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), MotoE (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters) (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

30 kwietnia (sobota)
5:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport

5:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

5:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 1

9:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: MotoGP Show, polsatsport.pl

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - Chrobry Głogów, Polsat Sport

12:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:30 tenis ziemny, turniej ATP w Monachium: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 2

14:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:45 siatkówka, PlusLiga, 3. półfinał fazy play-off: Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 2

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Cagliari Calcio - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Monachium: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 piłka nożna, La Liga Santander: Real Madrid CF Madryt - RCD Espanyol Barcelona, Eleven Sports 1

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Estoril: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

16:15 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie MotoE, polsatsport.pl

16:45 „Olimpia. Narodziny igrzysk” - film dokumentalny, Polsat Doku

16:55 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - FC Nantes, Eleven Sports 3 i Canal+ Family

17:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

17:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: MotoGP Show, polsatsport.pl

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga, 2. półfinał fazy play-off: PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

17:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

17:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 2

17:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: CS Maritimo Funchal - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 4

18:00 tenis ziemny, turniej ATP w Estoril: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Korona Kielce - Górnik Polkowice, Polsat Box Go

18:05 piłka nożna, La Liga Santander: Valencia CF Walencja - UD Levante Walencja, Eleven Sports 1

18:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:40 piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - PEC Zwolle, Polsat Sport Premium 1

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FC Hradec Králové, Polsat Sport Premium 2

19:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: FC Porto - FC Vizela, Eleven Sports 3

20:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

20:20 koszykówka, Energa Basket Liga, 5. ćwierćfinał fazy play-off: Enea Zastal BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport

20:20 piłka nożna, La Liga Santandrr: Athletic Club Bilbao - Atletico Madrid Madryt, Eleven Sports 1

20:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Spezia Calcio - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 2

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Rennais FC Rennes - AS Saint-Etienne, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

23:05 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

23:10 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 30 kwietnia na 1 maja (z soboty na niedzielę)
0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport

1:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

1:35 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Orlando City SC - Charlotte FC, Polsat Sport Premium 1

2:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

3:00 gala bokserska Top Rank w Las Vegas, Polsat Sport Extra

3:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

3:05 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Colorado Rapids Commerce City - Portland Timbers, Polsat Sport News

3:30 MMA: KSW33, Polsat Sport Fight

4:00 gala bokserska Top Rank w Las Vegas, Polsat Sport

1 maja (niedziela)
5:00 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

5:20 boks, Polsat Sport Fight

5:30 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 piłka nożna, Fortuna Puchar Polski: „Magazyn Pucharu Polski” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: MotoGP Show, polsatsport.pl

10:30 survival: „Przetrwaj i wygraj” - serial dokumentalny, Polsat Sport

10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:05 „Olimpia. Narodziny igrzysk” - film dokumentalny, Polsat Doku

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

12:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport News

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Venezia FC Wenecja, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna: Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec, Polsat Sport

12:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:55 piłka nożna, Scottish Premiership: Celtic FC Glasgow - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Premium 2

13:30 tenis ziemny, turniej ATP w Monachium: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

14:00 Liga Mistrzów futsalistów, mecz o miejsca 3. i 4.: ACCS Asnières Villeneuve 92 - Benefica Lizbona, Polsat Sport Premium 1

14:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

14:25 piłka nożna, Eredivisie: PSV Eindhoven - Willem II Tilburg, Polsat Sport Premium 3

14:25 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

14:30 piłka nożna, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1

14:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

14:45 siatkówka, Tauron Liga, finał fazy play-off: Grupa Azoty Chemik Police - Developres Bella Dolina Rzeszów, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: FC Empoli - Torino FC Turyn, Eleven Sports 2

14:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - Angers SCO, Eleven Sports 4

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News

15:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

15:00 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - Arka Gdynia, Polsat Box Go

15:00 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Jastrzębie-Zdrój - Odra Opole, Polsat Box Go

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 piłka nożna, Coupe de France: „Puchar Francji - droga do finału”, magazyn, Polsat Sport Extra

15:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie MotoE, polsatsport.pl

16:10 piłka nożna, La Liga Santander: Granada CF - Celta Vigo, Eleven Sports 3

16:40 piłka nożna, Eredivisie: Fortuna Sittard - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 2

16:50 piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 1

16:55 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

17:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News

17:00 Liga Mistrzów futsalistów, finał: FC Barcelona - Sporting Lizbona, Polsat Sport Premium 1

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Girondins Bordeaux - Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, Tauron Liga, mecz o miejsca 3. i 4. fazy play-off: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź, Polsat Sport

18:00 siatkówka, SuperLega, 1. finał fazy play-off: Sir Safety Conad Perugia - Cucine Lube Civitanova, Polsat Sport Extra

18:00 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

18:00 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - GKS Katowice, Polsat Box Go

18:25 piłka nożna, Jupiler Pro League: RSC Anderlecht - Club Brugge Brugia, Eleven Sports 3

18:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FC Viktoria Plzeň Pilzno, Polsat Sport News

19:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 2

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:50 piłka nożna, Serie A Tim: AS Roma Rzym - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 1

20:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:30 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

20:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: SC Corinthians Paulista São Paulo - Fortaleza EC, Polsat Sport

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Estoril: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Sporting CP Lizbona - Gil Vicente FC Barcelos, Eleven Sports 3

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 3

Noc z 1 na 2 maja (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

2:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

2:50 MMA: KSW34, Polsat Sport Fight

3:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...