reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wielka majówka Radia Zet” zbliża się

dodano: 2022-04-29 03:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eurozet

Radio ZET W sobotę, 30 kwietnia br. wystartuje „Wielka majówka Radia Zet”, a wraz z nią sezon na grillowanie. Tym razem plenerowa akcja będzie miała charakter objazdowy, a stacja odwiedzi 4 mazurskie miejscowości - Szczytno, Giżycko, Mrągowo i Mikołajki. Wśród propozycji Radia Zet (Eurozet/Agora) będzie „Szkoła grillowania Radia Zet”.

Radio ZET
Radio ZET


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Główna atrakcja organizowanych wydarzeń to „Szkoła grillowania Radia Zet”. W specjalnym miasteczku będzie można nie tylko coś przekąsić, ale też podpatrzeć szefów kuchni w akcji i zaczerpnąć kulinarnych inspiracji. W programie muzyczne konkursy z nagrodami, strefa aktywności sportowych oraz strefy partnerów akcji. Przybyli goście z bliska zobaczą satelitarny wóz transmisyjny i spotkają Kamila Nosela, który będzie przygotowywać specjalne relacje na antenę Radia Zet.

Radio Zet na wielką majówkę zaprasza do Szczytna (w sobotę, 30 kwietnia br.), Giżycka (w niedzielę, 1 maja br.), Mrągowa (w poniedziałek, 2 maja br.) i Mikołajek (we wtorek, 3 maja br.). Miasteczka będą czynne od godziny 11:00 do 17:00, a przygotowane atrakcje - dostępne za darmo.

Dla tych, którzy nie pojawią się w długi weekend kwietniowo-majowy na Mazurach, Radio Zet przygotowało konkurs antenowy, w którym do wygrania będą grille gazowe z akcesoriami.
 
„Wielka majówka Radia Zet” zbliża się, foto: Eurozet
„Wielka majówka Radia Zet” zbliża się, foto: Eurozet


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...