reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-07-06 - 2022-07-07

23-25.04 Polsat Sport: Eredivisie i derby São Paulo

dodano: 2022-04-22 11:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 23-24 kwietnia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Serie A Tim, La Liga Santander, Sky Bet Championship, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Jupiler Pro League, Campeonato Brasileiro Série A, Scottish Premiership, Eredivisie, Major League Soccer (MLS), Ultimate Fighting Championship (UFC), Moto2, Moto3, MotoGP, Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters).

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów polsatsport.pl i Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Jupiler Pro League (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters) (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

23 kwietnia (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, „La Liga Santander: „Liga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

9:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

10:30 Formuła 3, Grand Prix Włoch: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

11:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

12:00 Formuła 1, Grand Prix Emilii-Romanii: 2. sesja treningowa, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Korona Kielce - Arka Gdynia, Polsat Sport

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: MotoGP Show, polsatsport.pl

12:55 piłka nożna, Scottish Premiership: Motherwell FC - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1

13:30 tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

13:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

14:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

14:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:45 siatkówka, PlusLiga, półfinał fazy play-off: Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Venezia FC Wenecja - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 2

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Torino FC Turyn - Spezia Calcio, Eleven Sports 3

15:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

15:00 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Jastrzębie-Zdrój - Widzew Łódź, Polsat Box Go

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

15:15 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

15:55 piłka nożna, Sky Bet Championship: AFC Bournemouth - Fulham FC Londyn, Eleven Sports 4

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:00 Formuła 1, Grand Prix Emilii-Romanii: sprint kwalifikacyjny, Eleven Sports 1

16:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:25 piłka nożna, Eredivisie: NEC Nijmegen - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport News

16:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:30 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

16:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - Montpellier HSC, Eleven Sports 2

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: MotoGP Show, polsatsport.pl

17:30 siatkówka mężczyzn, PlusLiga, półfinał fazy play-off: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

17:50 Formuła 2, Grand Prix Włoch: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 4

18:00 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - Górnik Polkowice, Polsat Box Go

18:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:30 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

18:40 tenis ziemny, turniej ATP w Belgradzie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

18:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AS Saint-Etienne - AS Monaco Monako, Eleven Sports 3

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: SL Benfica Lizbona - FC Famalicao Vila Nova de Famalicão, Eleven Sports 4

19:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

19:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 2

19:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FC Banik Ostrava Ostrawa, Polsat Sport Premium 1

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:55 (Canal+ Sport 2) piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - RC Lens, Eleven Sports 1 i Canal+ Sport 2

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:30 siatkówka, PlusLiga, mecz o miejsca 7. i 8.: GKS Katowice - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

20:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz, Polsat Box Go

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Hellas Verona Werona - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 2

20:55 piłka nożna, Eredivisie: SC Cambuur Leeuwarden - PSV Eindhoven, Polsat Sport Extra

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

21:15 piłka nożna, La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

21:25 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Athletico Paranaense Kurytyba - CR Flamengo Rio de Janeiro, Polsat Sport News

21:30 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Belgradzie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

23:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: SE Palmeiras São Paulo - SC Corinthians Paulista São Paulo, Polsat Sport News

Noc z 23 na 24 kwietnia (z soboty na niedzielę)
0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

1:15 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

1:35 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): DC United Waszyngton - New England Revolution Foxborough, Polsat Sport Extra

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:00 MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport

3:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 2

3:30 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 2

24 kwietnia (niedziela)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:10 piłka nożna, Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:45 Formuła 3, Grand Prix Włoch: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

9:35 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:15 Formuła 2, Grand Prix Włoch: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

10:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

10:30 survival: „Przetrwaj i wygraj” - serial dokumentalny, Polsat Sport

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: MotoGP Show, polsatsport.pl

12:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - GKS Katowice, Polsat Sport

12:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Rennais FC Rennes - FC Lorient, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2

13:00 Formuła 1, Grand Prix Emilii-Romanii: parada kierowców, Eleven Sports 1

13:30 survival: „Przetrwaj i wygraj” - serial dokumentalny, Polsat Sport Extra

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Belgradzie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:00 Formuła 1, Grand Prix Emilii-Romanii: wyścig, Eleven Sports 1

14:25 piłka nożna, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht, Polsat Sport Premium 2

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:30 „Rywalizacje konieczne” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

14:45 siatkówka, PlusLiga, mecz o miejsca 5. i 6.: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: FC Empoli - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 3

15:00 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Skra Częstochowa - Odra Opole, Polsat Box Go

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 piłka nożna, Scottish Premiership: Ross County FC Dingwall - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1

15:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:30 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

17:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Lille Olympique Sporting Club - RC Strasbourg Strasburg, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: MotoGP Show, polsatsport.pl

17:15 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga, 3. ćwierćfinał fazy play-off: Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, Tauron 1. Liga, mecz o miejsca 7. i 8.: Krispol Września - Legia Warszawa, Polsat Sport

17:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

17:50 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Cagliari Calcio, Eleven Sports 2

18:00 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn, Polsat Box Go

18:25 piłka nożna, Jupiler Pro League: Royale Union SG Sint-Gillis - RSC Anderlecht, Eleven Sports 4

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FC Hradec Kralove - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

19:00 Tauron Liga: IŁ Capital Legionovia Legionowo - E.Leclerc Moya Radomka Radom, Polsat Box Go

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 survival: „Przetrwaj i wygraj” - serial dokumentalny, Polsat Sport News

20:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:30 siatkówka, Tauron Liga, półfinał fazy play-off: ŁKS Commercecon Łódź - Developres Bella Dolina Rzeszów, Polsat Sport

20:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Reims - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

21:30 siatkówka, SuperLega: 4. półfinał fazy play-off: Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova, Polsat Sport News

21:35 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Orlando City SC - New York Red Bulls Nowy Jork, Polsat Sport Extra

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:05 MMA: KSW58, Polsat Sport Fight

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 24 na 25 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...