ATP w Monte Carlo: Hurkacz - Dimitrow

dodano: 2022-04-14 22:44
autor: Jan Borejko | źródło: Polsat Sport

Hurkacz Hubert tenis Monte Carlo 2022 Polsat Sport 360px Hubert Hurkacz powalczy o awans do półfinału turnieju ATP w Monte Carlo. Rywalem Polaka w ćwierćfinale będzie Grigor Dimitrow. Transmisja meczu Hurkacz - Dimitrow w kanale Polsat Sport i usłudze Polsat Box Go.

Polsat Sport/satkurier.pl
Hubert Hurkacz Monte Carlo 2022 Polsat sport 760px

Do ćwierćfinału Hurkacz awansował po zwycięstwie nad Albertem Ramosem-Vinolasem.
Wrocławianin pokonał Hiszpana w dwóch setach (7:6, 6:2). 25-latek zajmuje obecnie 14. miejsce w rankingu ATP. W turnieju w Monte Carlo jest rozstawiony z nr 11. Na początku zmagań Hurkacz pokonał Boliwijczyka Hugo Delliena 7:5, 6:4, natomiast w drugiej rundzie wygrał z Hiszpanem Pedro Martinezem 6:3, 4:6, 6:4.

Z kolei Dimitrow sprawił niespodziankę w spotkaniu z 1/8 finału z Casperem Ruudem.
Bułgar pokonał w dwóch setach wyżej notowanego rywala i zameldował się w ćwierćfinale turnieju. Dimitrow to aktualnie 29. zawodnik światowego rankingu.

Obaj tenisiści mierzyli się ze sobą jak dotąd tylko raz.
W ćwierćfinale ubiegłorocznej edycji turnieju w Indian Wells po trzech zaciętych setach zwyciężył Bułgar. Jak będzie tym razem?

Transmisja meczu Hurkacz - Dimitrow w kanale Polsat Sport i usłudze Polsat Box Go. Początek w piątek 15 kwietnia około godz. 13:00.