reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Player Serialcon 2022” o przekraczaniu granic

dodano: 2022-04-05 14:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery

Player Serialcon W dniach 30 kwietnia - 3 maja br. w Krakowie, w ramach 15. edycji festiwalu „Mastercard Off Camera”, odbędzie się „Player Serialcon”. Tegoroczna odsłona tego wydarzenia przebiegnie pod hasłem „Przekraczanie granic”. Na rynku w Krakowie na wielbicieli serialowych produkcji czekać będą panele z udziałem gwiazd oraz tych, którzy stoją po drugiej stronie kamery. Sponsorem tytularnym wydarzenia jest serwis VOD Player.

Player Serialcon


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Granice gatunkowe, obyczajowe i te wynikające z ról społecznych, w końcu granice geograficzne - to im poświęcony zostanie tegoroczny „Player Serialcon”. Specjalna sekcja 15. festiwalu „Mastercard Off Camera” skoncentruje się wyłącznie na tym, co dzieje się na małym ekranie. Od soboty, 30 kwietnia do wtorku, 3 maja br. w Krakowie, w Miasteczku Filmowym, odbywać się będą spotkania z serialowymi gośćmi i pokazy premierowych odcinków na dużym ekranie (więcej tutaj).

W ramach „Player Serialconu” zaplanowano serię spotkań poświęconych wątkom międzynarodowym, obejmującym takie zagadnienia jak: koprodukcje, udział polskich aktorów w serialach zagranicznych, a także polskie produkcje z zagranicznymi sukcesami. Tegoroczny program skupi się również na kobietach, które pełnią ważne i ciekawe role „po drugiej stronie kamery” -  często wcześniej przypisywane mężczyznom, więc i tutaj mamy do czynienia z przekraczaniem granic pod kątem ról zawodowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...