reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

VTi 15 z dalszymi aktualizacjami

dodano: 2022-04-08 11:53 | aktualizacja: 2022-04-08 13:06
autor: Jan Borejko | źródło: parabola.cz

Vu plus 4K VTI software oprogramowanie Vu+ 360px.jpg Po krótkim czasie zespół programistów VTi (Vu+ Team Image) wypuścił kolejną aktualizację oprogramowania VTi 15 dla popularnych odbiorników multimedialnych 4K marki Vu+. Użytkownicy tych odbiorników (Vu+ Zero 4K, Vu+ Uno 4K SE i Vu+ DUO 4K SE), którzy lubią korzystać z tego oprogramowania mogą spodziewać się kilku nowości i zmian.

VTi
Vu plus VTI VU+ software oprogramowanie logo 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wtyczka (plugin) filmowa ImdB została usunięta z VTi.
Podobnie stało się z pluginem Secondinfobar, który jest już zintegrowany z VTi - nie jest już dostępny. W kanale nie ma już pakietu pikon (logo kanałów). Użytkownicy powinni zamiast tego używać Picon Manager, który jest zintegrowany z VTi.

VTi 15 zawiera również zaktualizowany Kiosk Plugin w wersji 1.0.7, wydany 31 marca 2022 r.

Pozostałe zmiany dotyczą konfiguracji kanałów i RSS.

Oprogramowanie VTi 15 do najnowszej wersji można łatwo zaktualizować bezpośrednio z menu urządzenia (niebieski przycisk - Informacje o systemie - Aktualizuj - zielony przycisk Aktualizuj). Przed aktualizacją oprogramowania odbiornika zdecydowanie zaleca się wykonanie kopii zapasowej istniejącej konfiguracji (najlepiej całości), do której można następnie wrócić po ewentualnym zawieszeniu się odbiornika w przypadku problemu z aktualizacją lub problemów, które mogą wprowadzić nowe wersje.

Użytkownik powinien zatem zastanowić się, czy naprawdę potrzebuje aktualizacji, a nowe funkcje lub poprawki przyczynią się do korzystania z odbiornika Vu+. Należy też wybierać wersję stabilną i sprawdzoną oraz przystosowaną do polskiego rynku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Software News


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...