reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2-6.09 wraca normalność na targi IFA 2022

dodano: 2022-04-07 10:43
autor: Janusz Sulisz | źródło: IFA

IFA Berlin 2022 targi berlinskie IFA Messe Berlin satkurier 360px Wszystko wskazuje na to, że we wrześniu Berlin ponownie stanie się sceną dla globalnego świata technologii. Od 2 do 6 września 2022 r. targi elektroniki konsumpcyjnej IFA w Berlinie zgromadzą wiodące światowe marki z dziedziny elektroniki użytkowej, elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego, technologii informacyjnej i telekomunikacji. Oferuje wyjątkową okazję i platformę do ponownego uruchomienia globalnego przemysłu przed najważniejszym sezonem dla międzynarodowego handlu detalicznego. Wraca normalność na wydarzenia targowe.

IFA-Berlin
IFA Berlin 2022 targi berlinskie IFA Messe Berlin satkurier 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Nadszedł czas, aby ponownie zorganizować globalne targi dla branży technologicznej. Na terenie Messe Berlin i w mieście, które jest nie tylko stolicą największego europejskiego rynku konsumenckiego, ale także rozwinęło się w europejskie centrum medialne

- powiedział Jens Heithecker, dyrektor wykonawczy IFA, wiceprezes wykonawczy Messe Berlin Group.

- Swój udział potwierdziły już prawie wszystkie światowe marki. Już teraz widzimy wysoki popyt na sektory fitness i cyfrowej opieki zdrowotnej oraz AGD.


IFA ma być globalną, neutralną i wysokiej jakości platformą dla marek.
Wydarzenie oferuje elastyczne i szyte na miarę rozwiązania dla uczestników z przemysłu, handlu i mediów. Koncept nadal łączy elementy b2b i b2c i umożliwia prezentację produktów i marek w unikalnym kontekście – zarówno jako wizytówka branży, jak i sprawdzanie rzeczywistości pod kątem innowacji w oczach prawdziwych konsumentów. Dlatego targi są niezbędne zarówno dla ekspertów, jak i dla publiczności i mediów. Większość światowych innowacji produktowych jest prezentowanych co roku na targach IFA, a następnie pod koniec roku udostępniane są one konsumentom.

Berlin ponownie otwiera się na świat elektroniki

- Dzięki aktualnym ocenom i prognozom sytuacji na świecie, IFA 2022 ma potencjał, aby stać się pierwszymi prawdziwie globalnymi targami dla branży CE od początku pandemii i oferuje przemysłowi, handlowi i mediom niezwykle wysoką widoczność i znaczenie,

- powiedział Martin Ecknig, dyrektor generalny Messe Berlin, jest przekonany. 

- W branży istnieje silne pragnienie powrotu na osobiste wydarzenie i jesteśmy zobowiązani do urzeczywistnienia tego we wrześniu w Berlinie w bezpieczny i skuteczny sposób.


Centrum wystawowe Messe w Berlinie ponownie otwiera swoje podwoje: na wiodących światowych targach dla światowego handlu owocami Fruit Logistica (5-7 kwietnia 2022 r.) obowiązują jedynie ograniczone ograniczenia dotyczące Covid-19. Od 1 kwietnia 2022 r. uczestnicy ważnych wydarzeń, takich jak targi w Berlinie, mogą brać udział bez dowodu badania, powrotu do zdrowia lub szczepień. Szczególnie cieszy fakt, że bilety kupili już goście z ponad 115 krajów.

ShowStoppers @ IFA
ShowStoppers - oficjalne wydarzenie prasowe IFA podczas Media Days, już rozpoczęło przygotowania. Znany format powraca do Berlina w 2022 roku i oferuje przedstawicielom mediów specjalny dostęp do ekskluzywnych nowości rynkowych. ShowStoppers oferuje start-upom możliwość zwiększenia świadomości marki, podczas gdy duże firmy prezentują swoje najnowsze innowacje.

IFA 2022 odbędzie się w Berlinie w dniach 2-6 września.

www.ifa-berlin.com


Źródło: ifa-berlin.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...