reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Partnerstwo Lenovo i Orange w Polsce

dodano: 2022-03-16 23:43
autor: Jan Borejko | źródło: Lenovo/Orange

Lenovo Polska Orange logo 360px Lenovo Polska, czołowy dostawca rozwiązań technologicznych, rozpoczyna szeroką współpracę z Orange Polska, innowacyjnym dostawcą usług teleinformatycznych i telekomunikacyjnych z największą, najbardziej zaawansowaną technologicznie infrastrukturą w kraju. Lenovo dostarczając urządzenia serii ThinkPad E, przyczyni się do rozwoju oferty Orange dla małych i średnich przedsiębiorstw zarówno po stronie usług, jak i sprzętu do pracy, odpowiadając na wyzwania nowej rzeczywistości i pracy zdalnej.

Lenovo Polska
Lenovo Polska Orange laptop 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lenovo Polska i Orange Polska podpisały list intencyjny o partnerskiej współpracy na polskim rynku małych i średnich przedsiębiorstw, dzięki czemu portfolio sprzętowe operatora poszerzy się m.in. o najnowsze laptopy Lenovo ThinkPad E. Komputery tej serii stworzono z myślą o biznesie. Są idealnymi urządzeniami dla profesjonalistów, którzy cenią sobie mobilność. Wyróżnia je doskonałe połączenie minimalistycznego wzornictwa z wytrzymałością klasy wojskowej i niezawodnymi zabezpieczeniami. 

- Uzupełnienie portfolio Orange o możliwość zakupu biznesowych laptopów w elastycznych modelach finansowania udowadnia, że nasza współpraca z Lenovo jest faktyczną i konstruktywną odpowiedzią na codzienne potrzeby biznesu. Usługi Orange w połączeniu z niezawodnymi komputerami biznesowymi Lenovo ThinkPad zapewnią naszym klientom elastyczną pracę z każdego miejsca, zapewniając komfortowe wideokonferencje i niezawodność w codziennych obowiązkach

– powiedział Arkadiusz Wójcik, Dyrektor Rozwiązań ICT w Orange Polska.


Pełna oferta Orange dla małych i średnich przedsiębiorstw uzupełniona o wydajne laptopy Lenovo ThinkPad E idealnie odpowiada na potrzeby klientów, którzy korzystając z technologii chcą w bezpieczny sposób pracować z klientami i partnerami biznesowymi.

- Współpraca z Orange to doskonały przykład realizowanych przez nas celów – w tym przypadku poszerzenia rynku. Pozwoli nam ona na jeszcze lepsze dotarcie do małych i średnich przedsiębiorstw, które poszukują idealnych dla siebie narzędzi pracy, co doskonale wpisuje się w naszą strategię jako czołowego producenta i dostawcy usług IT

– mówi Wojciech Zaskórski, General Manager w Lenovo Polska. 


Źródło: lenovo.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...