reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Ukraiński kanał UA:Perszyj w MUX 8

dodano: 2022-03-01 19:39 | aktualizacja: 2022-03-02 12:21
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVP

UA Perszyj kanal ukraina kanał 360px Program pierwszy ukraińskiej telewizji publicznej UA:Perszyj, jest dostępny dla widzów naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) w Polsce, posiadających telewizory podłączone do Internetu ze standardem HbbTV, dzięki współpracy Telewizji Polskiej z Emitel.

TVP
UA Perszyj kanal UA1 ukraina kanał 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał UA:Perszyj można odbierać na kanale 95 w MUX 8. To krok w kierunku poprawy sytuacji obywateli, którzy w obliczu działań wojennych znaleźli schronienie w Polsce.

W obecnej sytuacji dostęp do aktualnych wiadomości i ważnych informacji dla osób z Ukrainy w ich ojczystym języku jest niezwykle istotny. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Telewizja Polska oraz Emitel uruchomiły transmisję telewizji ukraińskiej UA:Perszyj. Kanał jest dostępny dla widzów NTC, posiadających telewizory lub odbiorniki cyfrowe podłączone do Internetu, ze standardem HbbTV. Kanał można odbierać na pozycji 95 w MUX 8.

Program UA:Perszyj ukraińskiej telewizji publicznej UA:PBC jest dostępny obecnie również za pośrednictwem aplikacji TVP GO (aplikacje mobilne i HbbTV), TVP VOD (aplikacje mobilne i smart TV) oraz portalu internetowego TVP Stream.

Dostęp do treści ukraińskiego nadawcy przyczyni się do lepszego informowania obywateli Ukrainy o wydarzeniach w ich ojczyźnie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii MUX 8


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...