reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraiński kanał UA:Perszyj w MUX 8

dodano: 2022-03-01 19:39 | aktualizacja: 2022-03-02 12:21
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVP

UA Perszyj kanal ukraina kanał 360px Program pierwszy ukraińskiej telewizji publicznej UA:Perszyj, jest dostępny dla widzów naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) w Polsce, posiadających telewizory podłączone do Internetu ze standardem HbbTV, dzięki współpracy Telewizji Polskiej z Emitel.

TVP
UA Perszyj kanal UA1 ukraina kanał 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał UA:Perszyj można odbierać na kanale 95 w MUX 8. To krok w kierunku poprawy sytuacji obywateli, którzy w obliczu działań wojennych znaleźli schronienie w Polsce.

W obecnej sytuacji dostęp do aktualnych wiadomości i ważnych informacji dla osób z Ukrainy w ich ojczystym języku jest niezwykle istotny. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Telewizja Polska oraz Emitel uruchomiły transmisję telewizji ukraińskiej UA:Perszyj. Kanał jest dostępny dla widzów NTC, posiadających telewizory lub odbiorniki cyfrowe podłączone do Internetu, ze standardem HbbTV. Kanał można odbierać na pozycji 95 w MUX 8.

Program UA:Perszyj ukraińskiej telewizji publicznej UA:PBC jest dostępny obecnie również za pośrednictwem aplikacji TVP GO (aplikacje mobilne i HbbTV), TVP VOD (aplikacje mobilne i smart TV) oraz portalu internetowego TVP Stream.

Dostęp do treści ukraińskiego nadawcy przyczyni się do lepszego informowania obywateli Ukrainy o wydarzeniach w ich ojczyźnie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii MUX 8


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

279 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...